arama

Samsung’un şık Frame ve Serif 4K TV’leri, daha iyi görüntü kalitesine sahip daha fazla boyutta gelecek

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

CES öncesinde Samsung, en şık iki 4K TV’si olan Frame ve Serif’in gelecek yenilemelerini duyurdu . Bunlar, insanların bir TV’nin neye benzeyebileceği ve neye benzemesi gerektiğini yeniden gözden geçirmeyi amaçlayan yaşam tarzı parçalarıdır. Samsung’un en iyi resim performansını sunmuyorlar – bu da uygun QLED dizisi için ayrılıyor – ancak evdeki konuşmayı çekmek için kesinlikle iyi.

Çerçeve önceki iki yinelemesinde geliştirilmiş bir resim ile yükseltiliyor. 2019 modelinde daha geniş bir HDR renk paleti için Samsung’un kuantum nokta görüntüleme teknolojisi bulunacak. Daha iyi bir resim sunmanın yanı sıra, Çerçeve şimdi de yeni bir 49 inç boyutunda olacak. (Geçtiğimiz yılki basım 43, 55 ve 65 cm boyutlarındaydı.) Samsung marketler, TV’lerinin bir oturma odasının merkezi odak noktası olmamasını tercih eden kişilere; TV’niz kapalıyken, dekorunuza uyum sağlaması ve çerçeveli bir sanat eserine benzemesi gerekiyor. Sanat Modunda, Çerçeve, bir odadaki aydınlatmaya uyum sağlar, böylece ekrandaki içerik daha doğal görünür. Tercih ettiğiniz ekran koruyucu oynatma listesini oluşturmak için çeşitli müzelerden toplanan yüzlerce sanat eserinden seçim yapabilirsiniz. 

Samsung, bu tarz bir tasarımın binlerce yıl için önemli olduğunu söylüyor ve şirket The Frame’in “çılgınca başarılı” olduğunu iddia ediyor – hatta en çok öne çıkan stilin QLED modellerini bile geride bırakan tüketicilerin zihnini geçiyor.

2018 setinde olduğu gibi, 2019 Frame de ana TV’deki tüm ana bağlantı noktalarını (HDMI, güç, vb.) Ayıran ve her şeyi Tek bir kablo ile The Frame’e kadar çalıştıran Samsung One Connect kutusunu içerecek. Ve Bixby yerleşiktir.

Serif, bir tasarım ifadesi olarak The Frame’den daha da ileri gider. Yakın tarihli bir basın brifinginde bir Samsung yöneticisinin sözleriyle “televizyon gibi bir şey yok” diyen bir televizyon. Temelde bir mobilya parçası olarak ikiye katlanabilir; Üstte bir raf var. Bir kumaş kapağı arka taraftaki liman seçimini gizler. 2019’da Samsung, üç ekran boyutunda sunmayı planlıyor: 43 inç, 49 inç ve 55 inç. (İlk model sadece 40 inç boyutunda geldi.) Ayrıca Samsung’un QLED teknolojisini kullanır – asla OLED ile karıştırılmamalıdır.

 

Samsung, orijinal Serif’i yerel Best Buy’a değil, MoMA Design Store’a ve üst seviye mobilya mağazalarına sattı. Müşterilerin genellikle geleneksel bir TV setinin vibe’yi kırmasını istemediği odalar ve ortamlar için tasarlandı. Mevcudiyet 2019 yılında elektronik perakendecilere kadar uzanacak, bu yüzden Şerif Çerçevesi olarak gelmek kadar kolay olmalı.

Bu televizyonlar, işlev gördükleri kadar estetiktir. Ama her biri Samsung’un Tizen yazılımını kullanıyor ve popüler akış uygulamalarının olağan karışımına sahipler.

Özel fiyatlandırma ve müsaitlik ayrıntıları gelmek zorundadır; Bunları baharda bir süre için koyarım ve 1000 dolardan fazla gelirler. Samsung’un amiral gemisi 2019 QLED serisinin (ve şirketin MicroLED setleri ve diğer ürünler için planladığı başka herhangi bir şey) tam olarak ortaya çıkması için CES’e kadar beklemeniz gerekecek. Yeni Serif ve The Frame, şovda gösterime girecek, dolayısıyla Samsung’un yeni sürümlerindeki gösterimler için bizi izlemeye devam edin.

etiketlerETİKETLER