arama

2017 Yılının İlk Yarısında En Yeni Teknolojik Gelişmeleri

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Dünya’nın ve insanların geleceğine yarar sağlayacak olan teknolojik gelişmeler, ihtiyaçlara yenilikçi yaklaşımlarla çözüm bulmak için kullanılmaya devam edilmektedir. Bunların başında yeni model telefonlar gelmektedir. Piyasadaki bütün markalar yaz aylarının gelmesiyle birlikte yeni model ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. iPhone 8, Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6, Nokia 3310, Samsung galaxy S8 ve S8 plus, Samsung Galaxy Note 8, LG 6, LG 6+ şu an itibarıyla bu sektördeki yerlerini yavaş yavaş almaya başlamışlardır. Büyük markalar; farklı model ve renklerle herkesin beğenisini karşılamak için çalışmaktadırlar. Çoğunda teknoloji kullanılarak; yüz tanıma, parmak izi okuyucu ve şifrelemede güvenlik ön plana çıkartılmıştır.

Bilgisayar platformunda kullanıcıların merakla beklediği oyunların arasında; FarCry 5, Assassins’s Creed Origins, Spor oyunları olan NBA 2K18, FIFA 2018, PES 2018, GTA VI, Mount & Blade Bannerlord, Spider-Man 2018, Metro Exodus, Need for Speed Payback, Battlefront 2 yer almaktadır. Herkesin zevkle oynayabileceği bilgisayar oyunları kullanıcılarının keyifli ve heyecanlı saatler geçirmesini hedeflemektedir. Konsol severlerin beklediği play station 4 Pro ’da artık ülkemizde satışa sunulmuştur.

Google’ın android tabanlı Pixel 3 adında bir dizüstü bilgisayar tanıtacağını açıklaması üzerine gözler oraya çevrildi. Ayrıca yuvarlak ekranlı olacağı sanılan akıllı bir saatin de Apple watch pazarına rakip olarak girip tanıtılacağı söylenmektedir. Birçok önemli firma artık tablet ve dizüstü bilgisayarlar alanında hizmet vermeye çalışmaktadır. Özelliklede çocuklar düşünüldüğün de kullanımları kolay olanlar ön plana çıkmaktadır.

 

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor