arama

2017’nin Trendi: Bluetooth Kulaklıklar

Bluetooth Kulaklıklar
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Kulaklığın insan yaşamındaki yeri ve önemi git gide artmaktadır. İnsanlar, spor yaparken, yürürken, gezerken ya da dinlenirken müzik dinlemeye ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle, kulaklık sık sık kullanılmaktadır. Öyle ki, insan yaşamının bir parçası haline gelmiştir. Kulaklığın bu kadar çok kullanılması, teknolojinin bu konuda da yenilikler yapmasına zemin hazırlamıştır. Aslında daha önce ortaya çıkan ancak özellikle 2017 yılında yaygınlaşan Bluetooth Kulaklıklar çok konuşulmaktadır.

Bluetooth Kulaklıkların temel özelliği, kablo ihtiyacı olmamasıdır. Kulaklık, Bluetooth özelliği ile telefon veya tabletteki şarkıları çalabilmektedir. Bu açıdan, oldukça büyük bir kolaylık ve rahatlık sağladığı görülmektedir. Böylelikle de, insanlar arasında yaygınlaşmıştır. 2017’nin trendi haline gelmiş olan Bluetooth Kulaklıklar, kadın, erkek, genç, çocuk hemen herkes tarafından kullanılmaktadır.

Bluetooth Kulaklık, işlevinin yanı sıra görüntüsüyle de dikkat çekmeyi başarmaktadır. Birbirinden güzel tasarımlarla piyasaya sunulan bu kulaklıklar, aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Özellikle gençler arasında, son derece popülerdir. Spor salonlarında, yürüyüş parkurlarında ya da sahillerde Bluetooth kulaklığı ile gezen, yürüyen ya da spor yapan insanlara sık sık rastlamak mümkündür. Bluetooth kulaklığın üretimi, birçok marka tarafından yapılsa da Sony, Philips, Samsung ve Apple öncü markalardır. Fiyat aralığı ise oldukça geniştir. 150 TL’den 2000 TL’ye kadar yükselebilmektedir. Bu nedenle, fiyat konusunda net bir şey söylenememektedir. Ancak, Apple gibi büyük markalarda fiyatların daha yüksek olduğu görülmektedir.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor