arama

2018’de Samsung Galaxy S8’i almaya değer.

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

Samsung Galaxy S8 hala taze bir ürün.

Android dünyasında, bu durum temel olarak eşi görülmemiş. Apple, müşterilerini biraz para kazanmak istiyorlarsa, yeni modellerin yerine eski model telefonlar satın almaya alıştırıyor. Android akıllı telefon üreticileri, bunun yerine çeşitli fiyat seviyelerinden çok çeşitli cihazlar sunmaktadır.

Bu arada, Samsung Galaxy S8 (daha eski S7 gibi) hala kendi sınıfında eşsiz ve Samsung’un kendi portföyünde iyi ekipmana sahip bile değil.

Galaxy hala S8 oldukça, inanılmaz derecede hızlı ve harika bir ekran tüm akıllı telefonların en iyi fotoğraflar bazı yapar sahiptir.

 

2018’de Samsung Galaxy S8 satın almaya değer mi?

Kendim yaptım, bu yüzden buna değer olduğuna dair bir şüphe gölgesi olmadan söylüyorlar. Ucuz ve daha iyi, hala Galaxy S8 seçsin teorik olarak daha hızlı OnePlus 6 veya başka Çinli buluşu, satın alma seçeneği ile – Hayır, fazla söze.

Birkaç sebep var. Her şeyden önce: kamera. Samsung bu boyuttaki rekabeti tam anlamıyla genişletiyor. Aynı İçin görüntünün kalitesi Galaxy ekstra ödemeye değer.

İkinci sebep, işçiliğin taviz vermeyen kalitesidir. Çinli akıllı telefonlarla ilgili deneyim bana zaten düşük fiyatın her zaman bir sebebi olduğunu öğretti ve genellikle şartname tablosunda görülemeyen şeylerin içinde yatıyor. Ve ekrandaki oleofobik katman ovalanıyor (ya da hiç yok) ve hoparlörler zayıf oynuyor ve kenarlar ekrana tam olarak uymuyor … her zaman bir şey.

Samsung Galaxy S8 ödün vermeden yapılır. Tüm öğeler mükemmel bir uyum sergiliyor ve böyle bir telefonu elinize alarak, sadece ellerimizde primle çalıştığımızı hissediyoruz. Ekrandan bile bahsetmiyorum çünkü Galaxy S8 gibi sadece iyi bir ekranın diğer en iyi Samsung telefonları var.

Son olarak, tamamen lojistik nedenlerle Samsung’u OnePlus veya başka bir Xiaomi üzerinden tercih ederim. Bir arıza veya başka bir rastlantısal olay durumunda, satış ve servis ağı kıyaslanamaz ölçüde daha büyük ve daha iyi hazırlanır. Buna ek olarak, aksesuar konusu – Samsung için bu, Çinli üreticilerin modellerinden çok daha fazla.

Galaxy S8’in yıllarca geride kalmasına rağmen, hala iyi bir seçim olmaya devam ediyor. Ve uzun zamandır şanslı bir alıcıya başarılı bir şekilde hizmet edecek bir telefon.

Mobil teknolojilerin dünyasında zamanların nasıl değiştiği şaşırtıcı. iki yıl boyunca piyasada olan akıllı telefon, yaklaşık iki yıl önce çok sıcak kelimeler Çünkü sadece iPhone için yazılmış olabilir.

 

etiketlerETİKETLER