arama

3 Sim Kart Konusuna Hazır Mısınız?

3 sim kart
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Dünyaca ünlü markalar arasındaki yerini yavaş yavaş büyüten Xiaomi markası, yeni cihazında biraz iddialı. Xiaomi Redmi Note 5A modeli, yeni çıkacak olan tarihinde ve lansmanında oldukça iddialı olacak gibi. Zira 21 Ağustos tarihli lansmanın hemen öncesinde yaşanan bazı konulardaki duyurular, cihazla ilgili yeni bir söylenti oluşturuyor gibi. Üstelik bu söylentiler, tamamen güçlü ve yenilikçi bir halde geliyor. Sızıntılara göre 3 sim kart yuvası doğrulanmış durumda ikisi sim kart için diğeri MicroSD için kullanılacak. MicroSD karttan fedakarlık etmenize gerek kalmadan çift SIM kart kullanmanıza izin verecek.

3 sim kart konusunda gerçekten önemli ve hızlı bir etkileşim için cihaz, gerçekten bu gereksinime ihtiyaç duyan insanlara hitap ediyor. Zira bu tarz cihazlar özellikle yoğun çalışan ve iş dünyasında bulunan insanlar için de önemli. Aynı anda hem iş hem özel hat taşıyan insanlar için ve bir de hafıza kartı kullanan insanlar için gerçekten verimli bir seçenek sunduğunu söyleyebiliriz. Merakla güncel seçenekleri bekliyoruz ve bu duruma dair güncelliğin her zaman için cihazların arasında büyük rekabet yaratacağını söyleyebiliriz.

3 Sim Kartlı Xiaomi

Yabancı kaynaklardan aldığımız görsel seçeneklerinde özellikle bu durumun tanıtımı yapılıyor ve sim kart konusunda etkin iki çözümün bir arada sunulduğu görülüyor. Xiaomi bu konuda gerçekten iddialı bir çalışma sunmakta diyebiliriz. Verimli yaklaşımların ve ideal teknolojik çözümler için, zaman kaybetmeyin ve fırsatların hepsini online olarak incelemeye ve ön plana çıkarmaya devam edin. Profesyonel fırsatlar, estetik yenilikler ve kaçırılmayacak dokunuşlar için, tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Geçtiğimiz hafta, şirketin CEO’su Lei Jun, akıllı telefonun birkaç görüntüsünü weibo’da paylaştı. Görüntüler, yaklaşmakta olan Xiaomi Redmi Not 5A’nın gri, pembe, altın ve beyaz olmak üzere dört renk seçeneği ile duyurulacağını gösteriyor. Söylentilere göre şirket ayrıca Redmi Not 5A için siyah renk seçeneği üzerinde çalışıyor.

Şimdilik, telefon sadece Çin’de satışa sunulacak. Ancak Redmi telefonlar Hindistan’da çok popüler olduğundan, Xiaomi’nin Redmi Note 5A’yı Hindistan’a çok yakında gelecek aylarda getireceği ihtimali var. Aslında, Hindistan’daki Redmi telefonlarının başarısı Xiaomi’yi dünyanın en büyük telefon satıcılarından biri yapmıştır. Ayrıca Note 5A’nın bütçeli bir telefon olması gerçeği ile Hindistan için de iyi bir sonuç olacaktır.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor