arama

Adını Soyadını Değiştirene İphone 7 Bedava

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • seorehberi seorehberi
 • 1 Star
  Loading...

Adını Soyadını Değiştirene İphone 7 Bedava ; Akıllı telefon teknolojisinde durum öyle bir değişik hal aldı ki neredeyse istekler ve taleplerin boyutu da başka bir hale dönüştü diyebiliriz. Bugün bunun en belirgin örneği olarak Ukrayna’lı bir firmanın başlatmış olduğu kampanyadan bahsedebiliriz. Ukrayna’ da bir perakende zinciri olan mağaza adını ve soyadını değiştirdiğini ispatlayan 5 müşterisine bedava İphone 7 dağıtacağını açıkladı. Dilerseniz kampanyanın ayrıntılarına bir göz atalım. Maddeler halinde sıralayacağımız bu olay aynı zamanda Ukrayna’ da da gündeme bomba gibi düştü.

Bedava İphone 7

1

1

Mağaza zincirinin ilginç kampanyası İphone 7 modeli için geçerli olacak.

2

2

Üstelik İphone 7 sembolik bir rakam üzerinden müşterilere ulaştırılacak. Kampanyanın sloganı da bir hayli ilgi çekici “Sembolik bir fiyata iPhone 7 sahibi olmaya ne dersin?”  Bunun için adınızın ve soyadınızın değiştirilmesi gerekiyor.  Peki isim ne olacak derseniz  onu da hemen belirtelim adınız değiştikten sonra “Sim iPhone” olması gerekiyor.

3

3

Kampanyadan yararlanmanın tek şartı adınızın Sim soyadınızın ize İPhone olması. Bunun için ise kimlik kartınızın değiştirilmesi gerekiyor.

4

4

Ukrayna’ da böyle bir tercih yapılmasının nedeni ise orada vatandaşların 16 yaşından sonra isimlerini ve soy isimlerini değiştirebiliyor olması. Bizim ülkemizde böyle bir durum söz konusu değil bizde 18 yaşını bitirmek gerekiyor.

5

5

Ukrayna’ daki piyasaya göre isim ve soyisim değiştirmenin maliyeti yalnızca 120 Grivna onun da TL karşılığı 14 TL

6

6

İsminizin değiştirilmesi için süreç  başvuru yapıldıktan sonra 3 ay ancak bu süre bazen 6 aya kadar çıkabiliyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor