arama

Akıllı Telefonlar İçin Popüler 10 Oyun

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Mobil oyun, bir çok akıllı telefon kullanıcısının hayatlarında vazgeçilmez bir yere sahip oldu. Milyonlarca oyun, sanal marketlerde indirilmek ve kullanıcıları tarafından oynanmak için hazır bekliyor. Hal böyle olunca zaten elimizden düşürmediğimiz cep telefonları artık iyiden iyiye bağımlılık yapmaya başlıyor. Gün geçtikçe yenileri eklenen uygulamaların akıllı telefonlara en çok yüklenen oyunlarını sizler için derledik. Sizler için derlediğimiz popüler 10 oyun listesi…

Quiz Up

quizup

Sanal marketin en çok indirilen oyunlarından biri olan quiz up, bir bilgi yarışması oyunudur. Kategoriler halinde karşımıza çıkan oyun, rakiplerinizle genel kültürünüzü yarıştırma ortamı sağlamakta.

100

100 oyunu

Karşınıza çıkan sayılarla, oyuncunun 100 sayısına ulaşmasını hedefleyen oyun, kullanıcı kitlesini bağımlılığa sürüklüyor.

Piano Tiles 2

piano tiles 2,en çok oynanan oyun

Dünya genelinde 600 milyon oyuncusu bulunan Piano Tiles 2 hatasız bir şekilde tuşlara bastığınızda hoş melodiler ürettiğiniz bu oyun, en çok yüklenen oyunlar arasında yer alıyor. Bunun içinde reflekslerinizin güçlü olması gerekli.

Aptal Mısın?

aptal mısın oyunu

Arox tarafından geliştirilen yerli yapım oyun 1 ay içerisinden 1 milyondan fazla indirildi. Dikkatinizi ölçen bu oyun, kendinizi sınamanıza yarar sağlıyor.

2048

2048 Oyunu

Verilen sayıların katları ile 2048 e ulaşmanızı isteyen oyun, son zamanların eğlenceli ve en çok bağımlılık yaratan oyunları arasında yer alıyor.

Online Head Ball

Yine popüler 10 Oyun listemizde yerli yapım olan muhteşem bir oyun online head ball. Oyundaki karakterler yalnızca kafa ve ayaklardan oluşuyor. Bu karakterler ile futbol oynuyor ve arkadaşlarınızla karşılıklı 1’e 1 maç yapabiliyorsunuz. Kazandıkça taraftar sayınız arttırıp karakterinizi geliştirebiliyorsunuz.

Clash Of Clans

Klan oyunları arasında oldukça popüler olan oyun, aslında tam bir strateji oyunu. Çevrimiçi oynanan oyun, kendinize ait bir köy ve asker ordusu kurmanızı gerektiriyor.

Candy Crush Saga

Genç yaşlı fark etmeksizin herkesin gönlünü fetheden oyun, en çok indirilenler arasında yerini koruyor.

Hill Climb Racing

Fren gaz sistemi ile arabanızı hareket ettirerek gerekenleri yapmanızı sağlayan oyun oldukça zevkli. Oyun fizik kuralları üzerine kurulu denilebilir.

GAME OF WAR

game

Clash of clans a benzeyen oyunda kendi imparatorluğunuzu kurmanız esas alınıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor