arama

Alienware’in m15 oyun laptopu en ince bilgisayarı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

Alienware dizüstü bilgisayarını tanımlamak için kullanmayı düşünmediğiniz kelimeler

Alienware yeni m15 oyun dizüstü bilgisayarını duyurdu ve şirket Razer ve MSI gibi şirketlerin en ince ve en hafif 15 inçlik dizüstü bilgisayarlarını kurarak son oyun dizüstü bilgisayarlarının ayak izlerini takip etmek istiyor .

ŞIMDİYE KADAR Kİ EN İNCE ALIENWARE DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR

M15, bir 2018 oyun dizüstü bilgisayarından beklediğiniz her şeye sahiptir: taşınabilirlik, 8’inci Intel Intel işlemciler, 32 GB’a kadar RAM ve birçok farklı depolama seçeneği için performans sunan ince, Nvidia Max-Q tasarımı. Müşteriler ayrıca, 60Hz FHD ekran, oyun için tasarlanan 144Hz FHD paneli ve daha iyi çözünürlük sunan 60Hz UHD ekranı arasında seçim yapacaklar.

Tasarım, Alienware’in önceki modellerinden en büyük atlamadır ve bunları yan yana karşılaştırdığınızda hemen görünür. Yeni m15, ince gövdeli çerçeveler, daha az yer kaplayan bir alan ve Alienware’in tıknaz eski tasarımından çok daha iyi görünüyor.

 

Yeni m15, 4,76 lira ve 0,83 inç kalınlığında. (Karşılaştırma yaparken, şu anda satın alabileceğiniz en iyi oyun dizüstü bilgisayarı olan 2018 Razer Blade – 4.63 pound ağırlığında ve 0,68 inç kalınlığında.) Alienware, m15’in şimdiye kadar yapılmış en ince dizüstü bilgisayar olduğunu ve eskiyle karşılaştırdığını söylüyor. 13-inç model, 5,8 pound ağırlığında ve m15’den yüzde 14 daha kalın.

Alienware ayrıca klavyeyi bir chiclet tasarımına güncelledi (endişelenmeyin, hala arkadan aydınlatmalı) ve tam bir numpad ve trackpad içinde daha modern bir kombine pede sıkıyor. Ports-wise, üç adet USB portu, bir adet USB-C Thunderbolt 3 portu, HDMI ve Mini DisplayPorts, Ethernet ve Alienware’in tescilli Graphics Amplifikatör fişi var.

 

M15, etrafındaki en ince veya en hafif dizüstü bilgisayar değildir. Sonuçta, bir Alienware dizüstü bilgisayar hala bir Alienware dizüstü bilgisayar, bu da oyun performansının her zaman en öncelikli olacağı anlamına geliyor. 

Ama diğer Max Q dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi, m15 Alienware’den sadece bir oyun laptopu olarak faydalı olamayacağı hisseden ilk . Boyutu ve ağırlığı, günlük bir bilgisayar olarak da uygulanabilir bir seçenek haline getirebilir ve bu da görmek için çok cesaret verici bir şeydir.

Düşünceleriniz nelerdir?

 

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor