arama

Amazon Prime Günü (2018)

Amazon Prime Video Artık Türkiye'de
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fulya ırkoren
  • 1 Star
    Loading...

Yıllık Amazon Prime Günü bizden! Saatleri hala sayarsak da, bazı indirimler var. Bu makalede, size büyük günlerden neler beklediğinizi söyleyeceğiz ve en iyi teknoloji fırsatlarını bulmanızda yardımcı olacağız. Daha yeni erken fırsatlar ekledik , o yüzden kontrol edin!

Amazon Başbakan Günü nedir?

Amazon Prime Günü  2018, Amazon’un web sitesi kitap satmaya başlamasından bu yana 23 yıldönümünü kutlayacak. Kutlamak için, Amazon sadece Prime üyeleri için bir ton teklifler sunuyor.

Resmi satış dönemi 16-17 Temmuz 2018, ancak birçok fırsat daha erken başlıyor

Satış etkinliği 12:00 Pasifik / 3 PM Doğu’da başlayacak ve 36 saat sürecek ve en uzun süredir. Grev yapmak istediğiniz fırsatları önceden tahmin etmeye başlamak için iyi bir zaman. Daha önce başlamış olduğumuz erken fırsatlara bir göz atmaya gerek yok.

Amazon Prime nedir? 

Amazon Prime Günü fırsatlarını elde etmek için bir Amazon Prime üyesi olmanız gerekiyor  . Üye olmak, Amazon Prime Day satış festivallerine katılabilmenin ötesinde avantajlarına sahiptir.

Bir Amazon Prime üyeliği ile Amazon Prime aracılığıyla herhangi bir satın alma işleminde ertesi gün kargoya, sitede bulunan en yaygın ürünlere ve seçtiğiniz ürünlerde ücretsiz aynı gün teslimatına sahip olacaksınız. Ayrıca, bir milyondan fazla şarkıya ve çalma listelerine ve istasyona erişebilirsiniz. Amazon’un orijinal içeriği de dahil olmak üzere popüler filmleri ve TV şovlarını ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Ve sizler için orada hevesli okuyucular için 800.000’den fazla ücretsiz e-kitaptan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, 27 Haziran itibariyle, Prime üyeleri Whole Foods’ta özel indirimler alırlar.

Amazon Prime üyeliği yılda sadece 119 ABD Doları veya ayda 12,99 ABD dolarıdır. Ancak, şu anda programın ücretsiz 30 günlük deneme sürümüne kayıt olmak için kayıt olabilirsiniz ve bu yılki Amazon Prime Day etkinliğine erişim sağlayabilirsiniz. Başa dön ve bir deneyin, kayıt olmak hızlı ve kolaydır.

Amazon Prime Günü’nde Amazon Prime üyeliği olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Sırala. Amazon Prime üyeliğiniz yoksa, en iyi seçeneğiniz 30 günlük bir Amazon Prime ücretsiz deneme sürümü almaktır . Daha önce bunu yaptıysanız ve denemenizin süresi dolduysa, başka bir seçenek, bir Amazon Prime abonesi olan ve Amazon Hane hesaplarına katılmayı isteyen bir aile üyesi bulmaktır .

Amazon Prime Day extravaganza’ya katılmanın ucuz ama özgür olmayan bir yöntemi, bir öğrenci olmaktır. Bu durumda, Amazon Prime üyeliğini normal fiyattan% 50 indirimli olarak almaya hak kazanırsınız. Sınırlı bir süre için, öğrenciler ayrıca 6 aylık ücretsiz deneme sürümü alırlar.

En iyi Amazon Prime Günü fırsatları nelerdir? 

Satışın gerçek günü boyunca, bu sayfayı en iyi teknoloji fırsatlarıyla güncelleyeceğiz, böylece gizli mücevherleri bulmak için ürün dağını aramak zorunda kalmayacaksınız. Şimdilik, yalnızca anlaşmaların geçen yıla dayanacağını tahmin edebilir ve sizi “resmi” başlangıçtan önce mevcut olan bazı erken anlaşmalara yönlendirebiliriz.

ILIFE A4s Robot Süpürgesi 55 $ (sponsorlu)

Zeminlerimizi robotlara temizlemenin can sıkıcı görevini devretmenin zamanı geldi ve ILIFE A4s Robot Süpürgesi’nden daha iyi bir anlaşma bulamazsınız. Son teknoloji ürünü bir emme sistemi ve sensör dizisi sayesinde, bu makine evdeki kiri yok edecek, hatta bu numaralara ulaşacak noktalarda bile. Sadece A4’lerin akü üzerinde 140 dakika sürmesi değil, şarj istasyonuna nasıl geri döneceğini ve kendini nasıl çalıştıracağını bile biliyor. 

ilife

AZDOME 4K Çizgi Kam GS63H $ 25 kapalı (sponsorlu)

Sürüş sırasında rahatlık hissi yaratan bir kam kamışı olabilir ve Amazon piyasadaki en iyi iki satışa sahip olacak. AZDOME 4k Dash Cam GS63H, gece bile ultra yüksek kaliteli video kaydı sunar. Her şey LuckyCam arkadaşı uygulaması ile ayrıntılı olarak kontrol edilebilir ve entegre GPS Geo-Tagging video verilerini doğru GPS verilerini kaydeder, böylece Google Haritalar’da araç konumunu / hızını / rotasını doğru bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Amazon Prime yıldırım fırsatları nelerdir?

Amazon’un yıldırım fırsatları, genellikle sadece birkaç saat süren ve her ürün kategorisinden ulaşabilen tekliflerdir. Onlara para kazanmak için hızlı hareket etmelisiniz, ancak Amazon’un özel alışveriş uygulaması push bildirimleriyle kurulabilir, böylece bir pazarlığı kaçırmazsınız. 

Amazon Prime Günü spot fırsatları nelerdir? 

Amazon’un spot ışıkları, en iyi markaları en çok kazandıran yerlerdir. Bu teklifler stokta kalmayıncaya kadar çalışır ve Prime Day’de bulacağınız en iyi fırsatlardır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor