arama

Amazon, sürpriz bir etkinlikte yeni donanımı duyurmak üzere

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

Amazon’un geçen Eylül ayında “sürpriz” bir etkinlik düzenlediğini ve bir grup yeni Yankı cihazı tanıttığını hatırlayın. Eh, bu yıl bir yıllık donanım olayı haline geliyor gibi görünüyor. 

Geçen yıl bu kez, Amazon bir dizi yeni Yankı formu faktörünü tanıttı : kumaş kabukları olan küçük bir Yankı hoparlör, dokunmatik ekranlı küçük Yankı Spot alarm saati, tıpkı orijinal Yankı, Yankı gibi görünen bir Echo Plus akıllı ev merkezi Sabit hatlı telefonlarınızı eşleştirin ve Alexa hoparlörlerini etkileşimli bir oyun sunucusuna dönüştüren Yankı Düğmeleri bağlayın.

Peki bu yıl neler oluyor? Dün gece, Pocket-lint bir Echo Sub ve sızdıran görüntülerini buldu .

 

Buna ek olarak, bu hafta CNBC, Amazon’un bu yıl sekiz adete kadar akıllı ev cihazını ortaya çıkarma planları ile genel olarak Alexa’ya odaklanabileceğini bildirdi . Söndürülmüş ürünler ses kontrollü bir araç içi aksesuardan akıllı bir mikrodalga fırına kadar çeşitlilik gösterir. Amazon, son zamanlarda özellikle son zamanlarda ilginç bir şekilde Blue Apron tarzı yemek takımları sunmaya başladı ; hem çevrimiçi hem de Amazon Go kasiyersiz karakollarında . Akıllı fırın, eğer doğrulanırsa, potansiyel olarak Tam Gıdalara da bağlanabilir.

İlginç bir şekilde, bu hafta Amazon, geliştiricilerin bir Echo ile etkileşime girebilecek cihazlar oluşturmasına izin vermek için bir Alexa Gadgets Toolkit’i de duyurdu . Erken ortaklar arasında Hasbro ve WowWee gibi oyuncak yapımcıları var, bu yüzden bugün donanım etkinliğinde birkaç örnek görebiliyoruz.

Amazon bu tatil sezonunu sunmaya karar verirse, bugün size tüm haberleri getirmek için burada olacağız, bu yüzden en geç en kısa zamanda tekrar kontrol edin.

Düşünceleriniz nelerdir?

etiketlerETİKETLER