Amazon’dan BuyVip Açıklaması

BuyVip, bugün yapılan açıklama ile kapandığını duyurdu.

0
104

Amazon grubuna ait olan BuyVip ile ilgili olarak verilen kararda kritik kararlar alındı. Buna göre bundan sonra kapatılmasına karar verilen BuyVip, ile ilgili olarak özellikle de bundan sonra kar sağlayıcı bir platform olmaması ve taleplerin fazla olmamasından ötürü kapatılmasının uygun görüldüğü, İtalyan lüks marka devlerinin satışlarının önüne geçemediği açık açık belirtildi.

Küresel Pazar Çöküyor!

Büyük ve kendisini kanıtlamış eski markalar dışında ve arkasında büyük güçler olmayan markalar ve şirketler dışında bir çok şirket ve marka adeta son yıllarda çöküyor. Dünyanın en lüks ürünlerinin satışının yapıldığı BuyVip, gibi bir sitenin kapatılmasının özellikle daimi müşterileri üzdüğü, BuyVip çalışanlarına ise Amazon içerisinde hepsine kariyer alanları ayarlandığı ifade edilerek, bu kariyer alanlarında çalışmalarının gerektiği şekilde devam edecek olduğu belirtildi.

Gelişmiş ülkeler özellikle de ABD iş konusunda çalışanlarına bir işçi olarak değil adeta bir insandan da öte candan davranışları, yardımları, yüksek maaşları ile değer üzerine değer veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here