Ammyy Download

0
320

Ammyy, uzaktaki bir bilgisayarın masaüstüne internet aracılığı ile erişim sağlanması işlemini gerçekleştiren bir uzaktan erişim programıdır. Ammyy pek çok alanda kullanılabileceği gibi, iki kişi arasında ekran paylaşımı işlemlerini de gerçekleştirir. Skype gibi programlarda konuşmaya dahil olarak gerçekleştirilebilen bu işlem, Ammyy sayesinde çok daha hızlı ve herhangi bir arama ya da ekstra donanım gerekmeden gerçekleşebilmektedir.

Ammyy Download Program Kurulumu ve Kolay Kullanımı Nasıldır?

Bu güne dek elli milyondan fazla kez indirilen ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan ammy admin kendi alanındaki en iyi programdır. Genellikle uzaktan erişim programlarını bilgisayara indirdikten sonra zahmetli bir kurulum süreci olur. Ammyy’de kurulum süreci yoktur. Programın en büyük artılarından birisi, bilgisayara indiği anda direkt olarak çalışmaya başlamasıdır.

Diğer pek çok program büyük alanlar işgal etmelerine rağmen, ammyy download sadece 651 kb.’lık bir exe. dosyası kadar yer tutar. Bu sayede kullanımı sırasında bilgisayarda çok ciddi ısınma veya yavaşlama sorunlarına yol açmaz.

Ammyy indir sadece kendi kullanıcısına özel olarak bir İD belirler. İD, programı kullanabilmek için gereken kimlik kodudur. Bu kod, bilgisayara bağlanıp masa üstüne erişmek isteyen karşıdaki diğer kişiye verilir. Böylelikle istediğiniz kişi sizin İD’nizi girerek bilgisayarınıza erişebilir. Siz de başka insanların İD’lerini öğrenerek kolaylıkla onların bilgisayarlarına erişebilirsiniz.

Ammyy indir in Bu Kadar Tercih Edilmesinin Nedenleri Nelerdir?

Ammyy’nin en çok tercih edilme nedeni sisteminde portable yazılım kullanılmasıdır. Ana makine ve uzak makine arasındaki bağlantı hızı ve uzak makinenin ekranında ana makinenin görüntüsünün gelme hızı, diğer uzaktan erişim programları ile kıyaslanamayacak ölçüde hızlıdır.

Türkçe dil desteğinin bulunması ve programın Türkçe olarak rahatlıkla kullanılabilmesi, tamamen ücretsiz olarak indirilebilmesi ve program içinde herhangi bir ücret talep edilmemesi, uzaktaki bilgisayar ile ana bilgisayar arasındaki çözünürlük farkının otomatik olarak ayarlanması, Ammyy admin’nin milyonlarca insan tarafından kullanılmasının temel nedenleridir.

Kaynak:  http://www.indirson.com/ammyy-admin-download/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here