arama

Android İçin En İyi 4 Ağır Çekim Uygulaması

En iyi Ağır Çekim Uygulaması
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Bir videoyu düzenlerken, o videoyu mükemmel hâle getirmek için çeşitli efektler kullanırız. Videolar üzerinde çeşitli filtreler uygulayabilir, etiketler kullanabilir ve daha iyi bir görüntü akışı için video düzenleme uygulamalarından faydalanabiliriz. Fakat bazen tüm her şeyi yapmanıza rağmen eksik hissettiğiniz bir şeyler olabilir. Videolarınıza ağır çekim efekti eklemek videonuz için aradığınız o son bitirici vuruş olabilir. Sizin için derlediğimiz en iyi 4 Android ağır çekim uygulaması ile, videolarınıza ağır çekim efekti verebilir ve olması şart diğer özellikleri rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

1- Ağır Çekim Video FX


Sadece ağır çekim efekti için bir uygulama arıyorsanız, Ağır Çekim Video FX’i kesinlikle denemelisiniz. Eğer kullandığınız video düzenleme uygulaması bu özelliği içermiyorsa, bu uygulama sizin için adeta biçilmiş kaftan.

Bu ağır çekim uygulaması sayesinde, galerinizden bir video seçerek veya yeni bir video kaydederek videolarınıza ağır çekim efekti verebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, yeni bir video kaydetmeyi seçerseniz video ağır çekim olarak çekilmez, normal video olarak çekilir siz ardından efekti eklersiniz.
Aynı zamanda efekti eklemeden önce videoyu kırpabilir, böylece vurgulamak istediğiniz noktalara dikkat çekebilirsiniz.
Google Play Üzerinden İndir
Boyut: 28.82 MB

2- Videoshop – Video Editor

Videoshop uygulaması, galerinizdeki resimler veya videoyla yeni videolar oluşturabilmenizi sağlar. Kolaylıkla ayırabilmeniz için “Videos” ve “Photos” olmak üzere iki ayrı bölüm bulunur. Eğer resimlerden bir video oluşturmak istiyorsanız, resimleri seçtikten sonra kırpma, döndürme gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Bir video seçmeniz durumunda ise kırpma ve hız değiştirme özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
Google Play Üzerinden İndir
Boyut: 34.01 MB

3- VivaVideo: Video Düzenleme

Ücretsiz video düzenleme uygulaması olan VivaVideo, ağır çekim efekti de dahil olmak üzere çok fazla sayıda özellik sunuyor. Mevcut videonuza ağır çekim efekti ekleyebilir, ya da yeni bir video kaydederek bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Klip Düzenleme seçeneğini seçip, açılan bölümde “Klip Hızı” seçeneğine bastığınızda, videonuz için gerekli ağır çekim efektini uygulayabilmeniz için karşınıza hız ayarı bölümü çıkar. Buradan videonuza yavaş çekim efekti verebilirsiniz. Uygulama ayrıca çeşitli ses, efektler eklemenize imkân sağlayacak birçok özelliği de içerisinde bulunduruyor.
Yıldız, düşen balonlar gibi efektler, yazılar, yapıştırmalar ekleyebilir, istediğiniz bir müzikle videonuzu gerçek bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz.
Google Play Üzerinden İndir
Boyut: 37.13 MB

4- ActionDirector Video Editor – Edit Videos Fast

İhtiyacınız olan temel video düzenleme araçlarını da içeren ActionDirector, yazı, ses, filtre vs. eklemenize de olanak sağlıyor.
Videonun sesini yavaş yavaş açma ve yavaş yavaş kapama, ses miksajı gibi özellikler ise ActionDirector’ı diğer uygulamalardan ayıran önemli özelliklerden birkaçı.

Action sekmesinde yer alan Speed bölümünde videolarınızın hızını ayarlayabilir, Repeat bölümünde videonuzun kaç kez tekrar etmesini istediğinizi seçebilir ve Reverse bölümünde videonuzu tersten oynayarak ağır çekim efekti verebilirsiniz.
Google Play Üzerinden İndir
Boyut: 26.69 MB

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor