arama

Android İçin Opera Mini’ye Video İndirme Özelliği Geldi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • editor editor
  • 1 Star
    Loading...

Cep telefonunuza video indirerek internete bağlı olmadığınız zamanlarda eğlenceli vakit geçirmeyi seviyorsanız, WiFi’ye bağlanıp Facebook ve Twitter gibi mecralarda izlediğiniz komik videoları kaydetmek isteyebilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz bazı ek uygulamalar Google Play Store’da mevcut olsa da, her gün açtığınız tarayıcının içinde bu özelliğin bulunması da fena olmazdı, değil mi?

Son dönemde getirdiği dahili RSS okuyucusu, Turbo gezinme modu ve ücretsiz VPN gibi cezbedici özellikleriyle rakip internet tarayıcıları arasından sıyrılmayı başaran Opera; Android cihazlar için geliştirdiği uygulamasına videoları çevrimdışı izlemek üzere kaydetme özelliğine de kavuştu. Böylece sevdiğiniz dizinin en son bölümünü WiFi’ye bağlıyken telefonunuza kaydedebilir, yolculukta, ofis dışında veya istediğiniz herhangi bir yerde çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.

Söz konusu bu özellik, sosyal medya veya video sitelerine yüklenen içerikleri telefona indirebilmenizi sağlıyor. Ancak Netflix gibi ücretli sitelerde bu özelliği kullanmanız mümkün değil. Hiçbir ekstra uygulama kurmanıza gerek kalmadan, başka bir web sitesini ziyaret etmeden ücretsiz olarak indirdiğiniz uygulamaların nereye kaydedileceğine de siz karar verebiliyorsunuz. SD kart veya dahili hafızaya indirilen videoların hangi klasörde yer alması gerektiğini belirleyerek dilediğiniz gibi video indirmeye devam edebilirsiniz.

Yukarıdaki videodan yeni eklenen video indirme özelliğinin nasıl çalıştığı hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Opera Mini’yi Android cihazınıza ücretsiz olarak kurmak ve video indirme özelliğini test etmek istiyorsanız da bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.