arama

Apple, iPhone etkinliğini ilk kez Twitter’da yayınlayacak

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

2011’den bu yana bir hesap vardı, ancak 2 Eylül 2016’ya kadar bir profil resmi ayarlamadı. Birkaç gün sonra şirket ilk birkaç tweet’ını gönderdi . Tesadüfen iPhone 7’yi olay akışına bir saat öncesinden sızdı. Daha sonra bu mesajları sildi ve – iki milyondan fazla takipçiye sahip olmasına rağmen  iki yıl içinde bir tweet daha yayınlamadı.

Bu nedenle, Apple’ın ilk kez TechCrunch tarafından bildirildiği gibi , iPhone XS lansmanını bu yıl platformda yayınlamaya  karar vermesi biraz şaşırtıcı..

Şirket, 2016’dan bu yana profilinde herkese açık bir tweet yayınlamadığı halde  ,kullanıcılardan “12 Eylül saat 10: 00’da PDT’ye katılmalarını” isteyen “tweet” (AKA reklamları) yayınladı. #AppleEvent Twitter’da yayında! ”Ayrıca, yayından hoşlanıyorsanız, Apple size duyurular hakkında güncellemeler gönderecek:

 

TechCrunch o zamandan bu yana, akış kendi Twitter sayfanıza bağlayan Apple değil, Twitter’ın kendisinde olacak.

Apple’ın açıldığını görmek güzel. Yıllar süren etkinlik akışları Safari’ye özel olduktan sonra, 2016 yılında Edge için destek ve bu yıl WWDC için daha yeni Firefox ve Chrome sürümleri ekledi . Şirket ayrıca bir yıl önce Instagram hesabını lanse etti vebiraz daha sosyal olmaya istekli olduğunu gösterdi. Belki de Twitter canlı akışı, şirketin duvarlı bahçesinin ötesine geçmeye istekli olduğuna dair başka bir işarettir.

Kim bilir, belki gelecek yıl Apple Facebook hesabını da kullanmaya başlayacak  .

Apple etkinliğini merak ediyor musunuz?

Yorumlarınızı bekliyorum ..

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor