arama

Apple Watch 2, 54 Farklı Seçenek Sunuyor

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • editor
 • 1 Star
  Loading...

Eylül ayının başlarında Apple Watch 2’yi tanıtan Apple, bundan yaklaşık 2 yıl önce de Apple Watch serisinin ilk modelini kamuoyuna duyurmuştu. Lansmanı yapıldıktan sonra hızlı bir şekilde en çok satan akıllı saat modelleri arasına girmeyi başaran Apple Watch, halen daha listelerin bir numarası konumunda bulunuyor. Apple’ın bu başarıyı WatchOS işletim sistemine ve şık dizaynına borçlu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

iOS 10 ve yeni iPhone 7 ile birlikte lansmanı yapılan bir diğer cihaz ise Apple Watch 2 oldu. Orijinal modelin üstüne yeni geliştirme ve eklentilerin yapıldığı bu modelde tamamen yeni bir çift işlemci kullanılıyor. Apple Watch 2’nin tanıtımıyla birlikte 2015 model ilk Apple Watch modellerinin de satışı durmuş oldu. Ancak ilk modelde kullanılan tüm kayışlar, yeni Apple Watch’ta da rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu da müşterilere daha geniş bir kombinasyon seçeneği sunuyor.

4 farklı modelde tasarlanan Watch 2’nin toplamda 33 farklı kayış modeli mevcut. Farklı renk ve kayış seçeneklerini değerlendirerek size en uygun modeli oluşturabiliyorsunuz. Birisi 38, diğeri ise 42 mm olmak üzere 2 adet kalınlık seçeneğinin bulunduğu Apple Watch 2’nin kullanım alanına göre tasarlanmış kayışlarına mutlaka göz atmanızda fayda olacaktır. Spor yaparken kullanacağınız kayışla iş toplantısına katılmak üzereyken kullanacağınız kayışın farklı olması sizin yararınızadır. Apple Watch 2 akıllı saatinizde kullanabileceğiniz bazı kayışların plastik, bazılarının ise paslanmaz çelikten imal edildiğini de not düşelim.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor