Araba İhtiyaçlarında Yeni Dönem

0
146
Araba İhtiyaçlarında Yeni Dönem

Teknoloji ve kolaylıklar çağı olarak adlandırılan günümüzde hiç şüphesiz ki arabalar zorunlu ihtiyaçlar arasında yer alıyorlar. Dünya genelinde araba kullanımı oranı her geçen artış gösteriyor. Ülkemizde de araba kullanımı önemli bir boyuta ulaşmış durumda. Ancak son aylarda yapılan özel tüketim vergisi düzenlemesi, diğer vergi ve harçlar, yakıt giderleri, sigorta giderleri gibi bedeller dikkate alındığında araç kullanımı pek çok birey ve kurum için oldukça maliyetli bir olgu haline gelmiş durumda.

Araba Tercihlerinde Yepyeni Bir Alternatif

Ülkemiz genelinde sunduğu Opel Bayiliği ve Yetkili Servisi hizmeti ile araç sektöründe kaliteli bir çizgiye sahip olan Reis Oto; sunduğu uzun dönem araç kiralama hizmetleri sayesinde ek masraflar yüzünden araç alma konusunda kararsız kalan bireylere ve şirketlere çözüm sağlıyor.

Diğer araba kiralama şirketlerinden farklı olarak araç kiralama hizmetleri esnasında ikinci el / kullanılmış araçları değil sıfır kilometre araçları tahsis eden Reis Oto; cazip kiralama fiyatları ile de bütçe dostu bir yaklaşım sergiliyor.

Yıllık araç kiralama hizmeti kapsamında kiralanan araçların benzin haricindeki tüm giderleri Reis Oto tarafından karşılanıyor. Kiralanan araçların periyodik bakımları bulunduğunuz ildeki anlaşmalı yetkili servisler tarafından gerçekleştiriliyor.

Reis Oto; kiraladığı tüm araçlar için zorunlu olan trafik sigortasının yanı sıra mutlaka kasko sigorta poliçeleri de tanzim ediyor. Bu sayede herhangi bir arıza ve kaza anında yol yardım ve onarım hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanma imkânı elde edebiliyorsunuz.

Neden Reis Oto’yu Tercih Etmelisiniz?

Reis Oto’yu diğer araba kiralama firmalarından ayıran diğer bir üstün özellik; tüm Türkiye genelinde hizmet sunması. Araba ile ilgili ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde çözümleyen ve hizmeti ayağınıza getiren reis Oto’nun Ankara yıllık araç kiralama bedelleri ise 799 Türk Lirası gibi cazip seviyelerden başlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here