arama

Asus Zenfone 4 Max Teknik Detayları Açıklandı

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Asus firmasının uzun zamandır merakla beklenen telefonu Zenfone 4 Max’ın teknik özelliklerinin basına sızmasından sonra telefon hakkında ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düşmeye başladı.

2 farklı seçenek ile satışa sunulması beklenen Asus Zenfone 4 Max modelinin teknik özellikleri ve fiyatının ülkemizde diğer telefonlara göre biraz daha düşük olması bu telefonu olan rağbetin artmasına neden olacak gibi duruyor.

4 GB RAM işlemcisi bulunan Zenfone 4 Max 3 farklı depolama alanına sahip olan modeli de ülkemizde aynı anda satışa sunulacak. Asus 16 GB, 32 GB ve 64 GB hafızaya sahip Zenfone’ları ülkemizde aynı anda satışa sunması bekleniyor. Ancak bu tarz seçeneklerin bulunmasına rağmen telefonlarında SD kart özelliğini de sunacak olmasının birçok kullanıcı tarafından anlamsız olarak yorumlandı. SD kart desteği sunmasına karşılık neden böyle bir özellik sunduğu konusunda firmanın yakın zamanda bir açıklama yapması bekleniyor.

Kamera konusunda kullanıcılarına üst düzey bir kullanım sunmak isteyen Asus Zenfone 4 Max’ın arka kamerası dikkat çekiyor. 13 MP çözünürlüğe sahip olan kamerası günümüzde diğer telefonlar ile rekabet edecek özellikte. Ön kamera konusunda da 8 MP çözünürlük ile gelen bu telefonun ülkemizde satış fiyatının 300-400 Dolar arasında olması bekleniyor. Fiyatına göre son derece başarılı özellikleri bünyesinde barındırması beklenen bu telefonun ülkemizde nasıl bir satış rakamı yakalayacağı merak konusu olmaya başladı. Asus Zenfone 4 Max’ın 2017 yılının sonlarına doğru satışa çıkması beklenmektedir.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ