arama

Bu, Google’ın kulaklık jakı ile tamamlanan Bütçe Pixel’i olabilir.

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Nazlı Şen Nazlı Şen
  • 1 Star
    Loading...

Elbette , Google’ın büyük gününün şımarık olduğu haftanın haftasını hatırlıyorsunuz – Rus blogcular Pixel 3 telefonunu tüm ihtişamlı detaylarıyla dünyaya çektiğinde? Tam olarak, bir grup telefonun eline nasıl geçtiğini hala bilmiyoruz, ama yine de tekrar olmuş olabilir : Rus teknoloji blogu Rozetked , “Pixel 3 Lite” un ilk görüntülerine baktığınızı iddia ediyor.

Ve gözlerimiz bizi kandırmazsa, bu telefon iyi bir kulaklık jakı ile gelir .

Yayına göre, bu Pixel 3 Lite bir 5.56-inç, 2220 x 1080-piksel IPS ekran, bir plastik kasa ve bir Snapdragon 670 işlemciye sahiptir, hepsi daha ucuz bir Piksel yapar ama muhtemelen daha küçük değildir.

Varolan Piksel 3 de bir 5.5 inç ekrana sahip – ama Google’ın görülmemiş pahalı 800 $ amiral gemisi , neredeyse Samsung’un Galaxy S9 ve iPhone XS ekranlar ile eşit olduğunu daha pahalı OLED panele sahip Dieter’in Piksel 3 gözden göre .

Rozetked’in , Pixel 3 XL’nin patlamasının ilk örneği olduğu ve daha ucuz bir Pixel’in geliştirilmek üzere söylendiği halde bile, bu sızıntıyı bir tuz tohumu ile almanın nedenleri var .

İlk önce, telefonun arkasındaki logonun yanlış göründüğünü beni rahatsız ediyor. Sızan Pixel 3 XL’in önceki görüntülerinin açıkça gösterdiği gibi , bir G değil, bir C olması gerekiyordu .

Ayrıca, Google için stratejik bir anlam ifade edip etmediğini merak etmeliyim – Apple’ın ilk önce Apple’ı alay konusu bıraktıktan sonra ve sonra Jack’i kendileri de Pixel’e atmak için çok heyecanlanmaya başladıktan sonra, kulaklık jaklarını kaçırma konusunda bir daha geri adım atmak ister miydi? 2?

Ayrıca, Google’ın donanım başkanı Rick Osterloh’un , Mart 2017’de Pixel’in fiyatının kalmasıyla daha ucuz bir Pixel’in ilk söylentilerini iptal etmediğini de unutmayın .

Şirketler ve insanlar elbette akıllarını değiştirebilir. Ve Android Polis’e göre , Sargo kod adı Google’ın ARCore uygulamasının koduna gömüldü . Ama daha fazla kanıta ihtiyacımız var.

etiketlerETİKETLER