arama

Bu yeni doğan fotoğraf bir bebek ve onun ikiz kardeşi külleri gösterir.

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

Yeni Zelandalı fotoğrafçı Sarah Simmons , ikiz kardeşi külleri ile bir bebeği gösteren yeni ve güçlü bir fotoğrafla uluslararası bir fotoğraf yarışması kazandı. 

Stuff.co.nz raporları anne Cherie Ayrton onun bir ikiz onun beş aylık ultrason taramasında karnında vefat ettiğini yıkıcı haberi öğrendim.

O hala Simmons ile rezervasyonu onun yeni doğan fotoğraf çekimi tutuldu ve fotoğrafçı erkek kardeşi Johnny’nin külleri ile bebek Tiger portresi yakalama fikri ile geldi.

Simmons Kaplan’ı bir beze sardı, büktü ve göbek kordonunu sembolize etmek için diğer ucunu Johnny’nin külleriyle birleştirdi.

“Ne yazık ki Johnny hamilelik sırasında vefat etti ama hala bu ailenin büyük bir parçası,” diyor Simmons. “Onları birlikte fotoğraflamak ve bağlantılarını göstermek istedim. Aynı rabayı paylaştıklarını sembolize etmek için aynı kase içinde fotoğraflanmasını ve sonsuza kadar olacağından emin olarak bir araya gelmelerini istedim. ”

“Bütün aşağı onun vizyonu, o böyle müthiş bir fotoğraf aldı sadece bu yüzden minnettarım” Ayrton söyler sayfalar . “Son derece duygusaldı, ancak tutabileceğimiz güçlü bir imaja sahip olmak güzel.”

Simmons ‘shot Yeni Zelandalı fotoğrafçı Sue Bryce tarafından düzenlenen Eylül 2018 Portre Masters yarışmasında Yenidoğan Portre kategorisinde kazanan fotoğraf seçildi . Ayrıca 7,000’den fazla giriş arasından en iyi genel fotoğraf olarak değerlendirildi.

Sizin görüşleriniz nelerdir ?

Yorumlarınızı bekliyorum ..

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor