arama

Canon EOS 200D

Canon EOS 200D
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Kaliteli fotoğraf makineleri üreten Canon, EOS 200D fotoğraf makinesi modeli ile fotoğrafçıların beğenisini kazanmıştır. Sahip olduğu özellikleri ile kaliteli bir giriş seviyesi makinesi olarak nitelendirilebilecek olan EOS 200D, eşsiz fotoğraf ve videolar çekmenize yardımcı olmaktadır. Özelikle fotoğrafçılık dünyasına adım atmak isteyen kişilerin mutlaka incelemesi gereken ürün tatmin edici kareler çekmenizi sağlamaktadır. Küçük olmasına rağmen Canon EOS 200D özellikleri giriş seviyesindeki bir fotoğrafçı için gayet yeterlidir. Hafif bir yapıya sahip olan cihaz 24,2 megapiksellik bir CMOS APS – C sensöre sahiptir. Çift piksel CMOS Af sisteminin bulunduğu kamera yeterli netlik ve çözünürlükte fotoğraf kareleri çekmenize imkân sağlamaktadır. 0,03 gibi kısa bir sürede netleme yapabilen Canon EOS 200D, dünyadaki en hızlı netleme yapabilen fotoğraf makineleri arasında kendisine yer edinmiştir. Çevrenizdeki nesnelere çok hızlı bir şekilde odaklanabilmesi giriş seviyesindeki bir fotoğraf makinesi için gayet makuldür.

Canon EOS 200D Özellikleri

Özellik asistanı olarak adlandırılan sistemle yeni bir kullanıcı ara yüzü bu fotoğraf makinesinde kullanıcılara sunulmuştur. 5 FPS sürekli çekim özelliğinin de yer aldığı Canon EOS 200D’nin ISO hassasiyet değeri ise 100 – 25.600 aralığında yer almaktadır. Maksimum ISO hassasiyet seviyesi ise 51,200’e kadar arttırılabilmektedir. 60 FPS Full HD video kaydı yapabilen Canon EOS 200D, DIGIC 7 görüntü işlemcisi kullanmaktadır. 3 inçlik hareket kabiliyetine sahip şık bir ekranla gelen cihaz dokunmatik LCD ekranı ile kolayca işlem yapabilmenizi sağlıyor. Ayrıca Wi-Fi, Bluetooth ve NFC bağlantıları ile mobil cihazlara kablosuz görüntü aktarımı yapabilmenize yardımcı oluyor. Optik bir vizörün yer aldığı makine lensle kullanıldığında daha da tatmin edici bir görüntü kalitesi ve performans ortaya koyabilmektedir. Bu nedenle EF-S 18-55m f/4-5,6 IS STM lens ile birlikte kullanılması makineden alınabilecek performansın en üst düzeye çıkarılmasında yardımcı olacaktır. Gayet hafif ve orta büyüklükte olan Canon EOS 200D giriş seviyesindeki fotoğrafçılar için tercih edilebilecek makineler sınıfında yer almaktadır.

Canon EOS 200D Menü

Canon EOS 200D Fiyatı

Fiyat aralığı 2,700 – 3,000 TL olarak belirlenen Canon EOS 200D, teknoloji mağazalarından veya internet üzerinden rahatlıkla satın alınabilmektedir. Canon EOS 200D fiyatı giriş seviyesi makineler içerisinde gayet makul sayılabilmektedir.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor