arama

d3dx9_43.dll hata Çözümü

d3dx9_43.dll hatası
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Bilgisayar kullanıcıları zaman zaman oyun ya da program yükleme esnasında d3dx9_43.dll hatası almaktadır. Etkili bir dll hatası düzeltme yazılımı olan program, bu hata nedeniyle yüklenmeyen ya da çalışmayan oyun ve programların sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Windows işletim sistemli bilgisayarlarda alınan bu hatayı düzeltmek için yükleme yönergelerini takip etmek sorunun ortadan kalmasını mümkün kılacaktır.

d3dx9_43.dll Programı İle dll Hatası Nasıl Ortadan Kaldırılır?

Söz konusu hata için d3dx9_43.dll programını yükledikten sonra tek bir adım ile alınan hatanın sona ermesi için pek çok oyun severin tercihi bu program olmaktadır. Tek yapılması gereken yüklenen d3dx9_43.dll dosyasını zip dosyası içerisinden çıkarmak ve C:\Windows\System32 klasörünün içerisine kopyalamak olacaktır. Başarılı bir dll hatası düzeltme yazılımı olarak bilgisayarında 64- bit işletim sistemi bulunanlar 64- bit özellikli olan klasöre dosyayı kopyalamaları gerekmektedir.

d3dx9_43.dll Programının Avantajları

Bazı bilgisayarlarda eksik olan d3dx9_43.dll dosyasını yükleme imkânı sunan yazılım, istediği oyun ya da programı yüklerken hata alanların bu sorundan kolayla kurtulmalarını sağlamaktadır. Özellikle oyun severlerin pek çok oyunda karşılarına çıkan d3dx9_43.dll eksikliği uyarısı birçok oyunu oynamaktan vazgeçmeye bile neden olmaktadır.

Yazılımın önerilen ilk şekli uygulanmasına rağmen halen aynı hatayı alan kullanıcılar ise başlat menüsünde yer alan çalıştır’ı aktif hale getirerek aramaları gereken eksik dosya adının başına regvsr32 yazmaları gerekmektedir. Bu işlem sonrasında sorun büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır.

d3dx9_43.dll indir

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor