arama

Destiny 2 PC’ye Geliyor!

Destiny 2
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Okan Düzgünlü
 • 1 Star
  Loading...

ABD menşeli oyun stüdyosu Bungie, resmî olarak Destiny 2’nin kısa süre PC platformuna geleceğini duyurdu. Xbox One ve PlayStation 4 için çıkacağı daha önceden de bilinen oyun, PC kullanıcıları tarafından merakla bekleniyordu.

Hatırlanacağı üzere ilk Destiny oyunu bundan uzun bir süre önce Xbox 360 ve PlayStation 4 platformları için yayınlanmıştı. Ancak oyunu seven hayran kitlesi uzun süredir Destiny’nin PC’ye gelmesini arzu ediyordu. Görünüşe göre Bungie’nin FPS / MMO tarzı oyunu yakın tarihte PC kullanıcıları için de hazırlanacak. Muhtemelen Steam’de satışa sunulacak olan Destiny 2’nin 8 Eylül’de görücüye çıkması bekleniyor.

Konsol sürümlerine her yönüyle benzeyecek

Destiny 2’yi satarken her zaman için birden farklı sürüm hazırlayan Bungie, PC’de de aynı stratejiyi izleyecek. Fazla para ödemden oyunu oynamak isteyenler için standart bir sürüm satılacak. İsteyenler ise dijitel deluxe sürümünü satın alabilecekler. Sınırlı sayıda satılacak olan sürümler de yine koleksiyoncuların beğenisine sunulacak.

Yol haritası da çıkarıldı

Aşağıda yer alan tweete oyunun yol haritası gösterildi.

Buna göre 30 Mart tarihinde Destiny 2’nin senaryosu paylaşıldı. Mayıs ayında ise oyun içi ilk videolar kamuoyuyla paylaşılacak. Yaz geldiğinde BETA sürecine katılmaları için oyunculara davet gönderilecek. Şanslı bir grup oyuncu ilk oynayanlar arasına katılma fırsatını elde edecek. Eylül ayı gelip çattığında ise Destiny 2 resmen çıkmış olacak. Tüm bunlara ek olarak yaz aylarında ise oyun hayranlarını şaşırtacak birçok yenilik de görücüye çıkacak.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ