arama

Dünyanın En Güzel Yarış Oyunu Geliyor: Forza Horizon 3

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • editor
 • 1 Star
  Loading...

Serinin ilk yapımının yayınlandığı 2005 yılından bu yana oyuncuların takdirini kazanan Forza, bu Avustralya’nın en egzotik yerlerinde geçecek adrenalin dolu bir maceraya bizi davet ediyor. Forza Horizon 2’nin iki katı büyüklüğündeki bir harita ve 350 yeni araba modeli oyuncuları heyecanlandırmışa benziyor. Evet, Karşınızda dünyanın en güzel yarış oyunu olmaya aday Forza Horizon 3!

Oyunun trailer videosundan ve birkaç ekran görüntüsünden başka elimizde veri yok, ancak E3 konferansına katılan yapımcı firmanın temsilcilerinin açıklamalarına bazı gazeteciler vasıtasıyla ulaşabiliyoruz.

2918

Playground Games’in sanat yönetmeni Benjamin Penrose, gazetecilere Avustralya’da geçecek oyunu anlatırken gökyüzüne bakmalarını istemiş. “Gördüğünüz bu mavi bulutlar Avustralya’da tüm yaz boyunca kamp yaparak gökyüzünü fotoğraflayan ekibimiz tarafından zekildi. 12K HDR kameralarla her gün, her saniye gökyüzünü çeken çalışanlarımız sayesinde oyunun atmosferi birebir gerçeğe yakınlaştırıldı. Bir oyunda görüp görebileceğiniz en dinamik ve nefes kesici atmosfere ulaşmış olduğumuzu düşünüyoruz.” diyen Penrose, bulutların hareket edeceğini ve yağmur, gök gürültüsü, şimşek gibi gerçekçi unsurların da meydana gelebileceğini işaret etmiş.

3075

Oyuna eklenen 350 yeni araba modeli arasında buggy diye tabir edilen off road araçları da bulunuyor. 12 silindirlik canavar Lamborghini Centenario’nun nefesleri kestiği oyunun fragmanını izleyerek ne kadar başarılı bir yapımla karşı karşıya olduğunuzu daha iyi anlayabilirsiniz.

Xbox One ve Windows 10 platformları için yakın tarihte çıkması beklenen yapım, takvim yaprakları 27 Eylül’ü gösterdiğinde satışa sunulmuş olacak.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor