arama

Eğlenceli 5 Microsoft Servisi

Eğlenceli, Eğlenceli Uygulama
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Dünyanın önde gelen şirketlerinden birisi olan Microsoft firmasını, Windows’un geliştiricisi olarak tanımaktayız. Firmanın tasarladığı belki de daha önce adını bile duymadığınız bazı eğlenceli uygulamaları bu yazımızda sizlere tanıtmak istedik.

How Old

microsoft-how-old

Microsoft’un yaptığı ve bir zamanlar çok popüler olan bu uygulama hala daha bazı kişiler tarafından bilinmektedir. How Old uygulaması yüklenilen resmi analiz ettikten sonra kişinin yaşını tahmin ediyordu. Bazı zamanlarda yüklenen fotoğraftaki kişinin yaşını doğru olarak tahmin etse bile, bazı zamanlar hayal kırıklığı da yarattığı oluyordu. Çok eğlenceli servislerden birisi olan How Old’a kimin resmini koyarsanız koyun yaşını tahmin edebiliyor.

What Dog

microsoft-what-dog

What Dog uygulaması da Microsoft’un eğlenceli servislerinden bir tanesidir. Bu servisle köpek eşinizi bulabilmeniz mümkün. What Dog uygulamasına bir resim yüklüyorsunuz ve resmin analizinden sonra o resme uygulan olan bir köpek ekranınıza geliyor. Böylelikle hangi köpekle benzerliğiniz olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Celebs Like Me

microsoft-celebs-like-me

Bu uygulama pek çok kişinin hoşuna gidebilir. Celebs Like Me servisine yüklenen bir fotoğrafın ardından hangi ünlüye benzediğinizi görebilmektesiniz. Çok geniş bir ünlü isimler arşivine sahip olan Celebs Like Me uygulaması, yüklenilen resmi analiz ettikten sonra en benzer ünlüyü karşınıza çıkarıyor.

Telepathwords

microsoft-telepathwords

Şifrelerine bir türlü karar veremeyen kişiler için harika bir uygulama olan Telepathwords, hesaplarını koruyabilmek adına güçlü bir şifre seçemeyen kişiler için geliştirilmiştir. Güçlü bir şifre oluşturulmasına yaramaktadır. Sizlere bazı ipuçları da sunuyor uygulama.

Word Flow Keyboard

microsoft-word-flow-keyboard

Microsoft’un geliştirdiği bir diğer uygulama ise Word Flow Keyboard. Bu uygulama kullanıcılara pek çok kolaylık olanağı sağlamaktadır. Uygulamada yer alan özelliklerin sayesinde internette gezerken ve dosya araştırması yapılırken klavyedeki kısa yolların kullanılabilmesi mümkün hale getirilmiş. Böylelikle çok daha verimli ve güvenli araştırmalar yapabilmenizi sağlıyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor