arama

En ince şarj Cihazı Kado

en ince şarj cihazı
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

Akıllı telefonların her geçen daha ince bir hal aldığı günümüzde, firmaların birçok konuda yaptığı çalışmalar dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteriyor. Özelikle de akıllı telefonlarda en büyük sorunların başında gelen batarya sorunu. Çözüm bulmak için çalışmalarına devam eden firmaların son yıllarda ürettiği hızlı şarj teknolojisine bir yenisi Kado’dan geldi. Sorunun bir nebze de olsa çözülmesine neden olacak bu cihaz dünyanın en ince şarj cihazı olmayı başardı.

Uzun zamandır merakla beklenen ve satışa çıkmasının ardından milyonlarca kişi tarafından satın alınan Kado şarj cihazı hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Kullandığımız cep telefonlarının şarj cihazlarının neredeyse aynı boyutlarda olması zaman içerisinde can sıkıcı hal almaya başlıyor. Özelikle uzun kullanımlarda yetmeyen bataryaları şarj etmek için yanımızda taşımak zorunda kaldığımız bu telefonların şarj aletlerinden bizleri kurtaracak olan Kado isimli şarj cihazının boyutları görenleri şaşkına çevirmektedir. Sadece 5mm inceliğinde olan ve herhangi bir kablo ile uğraşmanıza gerek kalmadan telefonunuzu şarj edebilecek. Ayrıca bu şarj cihazını yanınızda taşımak artık daha kolay.

Kado şarj cihazı şuan için Dünya’daki en ince şarj cihazı.

2.1 amper elektrik üreterek cep telefonunuzun bataryasını kısa süre içerisinde şarj edebilecek. 3 farklı şarj girişi bulunan bu cihazı sipariş ettikten sonra Apple marka cep telefonlarını, diğer marka cep telefonlarını ve USB – C girişi bulunan cep telefonlarını şarj etme fırsatınız bulunmaktadır. Yurt dışında satışa sunulan bu cihazı almak için ödemeniz gereken tutarın ise sadece 39 Dolar olduğunu ancak siparişi verdikten sonra gelmesi beklenen tarihin Aralık 2017 olduğunu buradan sizlere açıklamak istiyoruz. İşte uzun zamandır şarj sorunu ile karşı karşıya kalan kullanıcıların merak ettiği en ince şarj cihazı olan Kado’nun özellikleri ve satış fiyatı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.