arama

En Son Çıkan Teknolojik Ürünler

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Günümüzdeki değişimlerin hızına ve kapsamına yetişmek üzere teknolojik gelişmeler hayatımıza yenilikler getirmektedir. Son dönemdeki teknolojik gelişmelerin ilerlemesi, bu sektördeki rekabet ortamını ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Bu yıl teknoloji alanının da bizleri hangi ürünler bekliyor? Gerek bilgisayar ve telefon, gerekse oyunlar konusunda yeni çıkan ürünlerin model ve sürümlerini takip etmek herkes için çok önemlidir. Oyunlarda takılan sanal gerçeklik gözlüklerinde Microsoft’a rakip olarak Samsung’dan bir ürün geliyor. Bataryası patlayan Note 7’den sonra durumu düzeltmek isteyen Samsung katlanabilir telefon üreterek müşterilerinin karşısına çıkma hazırlıklarına başladı. Çıkardığı Galaxy S8 ve S8 plus serisi ile piyasaya hızlı bir giriş yapan samsung telefonlarına karşılık Apple’dan geldi. Apple’da bütün bu yeniliklere iPhone 8’i piyasaya sürerek oldukça ses getireceği düşünülmektedir. Nokia’da bu gelişmelere en çok sattığı model olan 3310’nun yenilenen sürümü ve özellikleriyle katılmaktadır. Teknolojik gelişmeler arasında bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlar önemli bir yer tutmaktadır. Android tabanlı, andromeda işletim sistemine sahip Pixel 3 adındaki bilgisayarın hem tablet hem de dizüstü olarak kullanılabileceği şimdiden merak uyandırmaktadır.

Bilgisayar oyunları da teknolojik gelişmeler açısından payına düşen kısmını yerine getirmektedir. Konsol severlerin en çok tercih ettikleri Dirt3, play station 4 pro ile uyumlu oyunlar tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunuldu. Merakla beklenen GTA 5’in oyuna yeni ve eğlenceli modlar getirerek kullanıcıları sevindirmesi beklenmektedir. Hızla gelişmekte olan teknolojinin sunduğu tüm ürün yelpazesi, kullanıcıların keyifle yararlanmasını sağlamaktadır.

 

 

 

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor