arama

Enpara Hesabı Nasıl Açabilirim?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • seorehberi seorehberi
  • 1 Star
    Loading...

İnternet bankacılığı son dönem bir hayli ilgi gören konular arasında oluyor. Öyle ki enpara ’nın hayatımıza girmesinden sonra bu sistem aslında bir hayli karlı olarak görülmeye başlandı. Çünkü en para ile yapmış olduğunuz banka işlemlerinin hiç birinde EFT veya havale ücreti ödemiyorsunuz. Hele de yapmış olduğunuz işlem sürekli olarak para alıp göndermekse o zaman size hatrı sayılır miktarda kar kazandırıyor da diyebiliriz.

Enpara finansbank’ ın müşterilerine kolaylık olması açısından başlatmış olduğu bir hizmet ancak en para’yı kullanabilmeniz için finansbank ile çalışıyor olmanız da gerekmiyor bunun için enpara.com’ dan başvuru yapmanız onların size dönmeleri için yeterli bir işlem.

enpara1

ENPARA İLE YAPILABİLECEK İŞLEMLER NELER?

En para ile yalnızca havale ve EFT işlemi yapmıyor beraberinde kredi işlemleri, fatura ödemeleri ve de hesap kartı işlemlerinden para transferlerine kadar bir çok konuda hizmet alabiliyorsunuz.  En para’nın en büyük özelliği yalnızca bireysel kişilere hizmet veriyor olması. Yani firmalar ve ya şirketler en para’ nın bu hizmetinden faydalanamıyor.

ENPARA HESABI NASIL AÇILIR?

En para hesabı açmanız için şubeye gitmenize gerek yok zaten belli bir şubeleri de yok işlemlerinizi internet üzerinden başlatıyorsunuz. Enpara.com adresine girerek üyelik gerçekleştiriyorsunuz bir müddet sonra bilgilerin doğruluğunu teyit etmek için size tekrar dönüş sağlıyorlar. Bu işlem başarıyla gerçekleştirildikten sonra size ulaşabilecekleri bir adres isteniyor ve vermiş olduğunuz adreste sizinle görüşmeye geliyorlar. Kimlik bilgileriniz ve diğer işlemler orada online olarak yapılıyor.  Başvuru talebiniz onaylanınca direk olarak size kartınızı takdim ediyorlar ve siz de hesabınızı kullanmaya başlıyorsunuz.

enpara-kart

En para’ya başvurmak için yalnızca interneti kullanmanız da gerekmiyor bunun için en para müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 3663 numarasını arayabilirsiniz. Böylelikle en para hesabınızı rahatlıkla kullanabilir ve para ile ilgili işlemlerinizin hiç birinde kesinlikle ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Son olarak enpara müşterisi olduğunuzda size verilen kartla birlikte Finansbank ATM’lerinden 7/24 para yatırma ve çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.