arama

Facebook Messenger’a Yeni Bir Özellik Sanal Basketbol

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

Günümüz modern çağında akıllı cihazlar, günlük yaşam kolaylaştıran ve internet ile olan bağlantının her yerde sürdürülebilir olmasını sağlıyor. Akıllı cihazlar ile internet kullanım oranları da her geçen gün artış gösteriyor ve daha yaygın biçimde kullanılmasına yol açıyor. Akıllı cihazlar ile en çok kullanılan internet hizmetlerinin başında Twitter ve Facebook gibi uygulamalar öne çıkıyor. Yüksek teknolojiye sahip olması sayesinde bulunulan her noktaya internet ulaştıran akıllı cihazlar üzerinde en sık kullanılan uygulamalar arasında Facebook ve Facebook Messenger uygulamaları yer alıyor. Facebook üzerinde her an paylaşım yapabilmeyi ve arkadaşların paylaşımlarını takip edebilmeyi sağlayan Facebook uygulamasının yanı sıra Facebook anlık mesajlaşma servisini kullanarak, arkadaşlarla iletişimde kalmayı sağlamak amacı ile de Facebook Messenger uygulaması hizmet veriyor.

Facebook Messenger günümüzde hemen hemen her akıllı cihazda kendisine yer buluyor. Modern çağda akıllı cihazlar üzerinde kullanılan pek çok yazılımda yer alan ‘sürpriz yumurtalar’ şimdilerde Facebook Messenger üzerinde kendisine yer buluyor. Kullanıcılara keyifli zamanlar geçirebilmelerine yardımcı olan bu sürpriz yumurtalar, uygulama üzerinde gizli olarak bulunuyor ve keşfeden kullanıcıların eğlenceli zamanlar geçirebilmelerine veya çeşitli ek avantajlardan faydalanabilmelerine yardımcı oluyor. Facebook Messenger uygulaması üzerinde bulunan sürpriz yumurta ise gizli bir oyun olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Facebook’un anlık mesajlaşma uygulaması Messenger’ın son sürümünde gizli bir basketbol oyunu bulunuyor. Kullanıcıların oyunu açabilmeleri için yapmaları gereken ise oldukça basit. Önce bir arkadaşına basketbol topu emojisi göndermeleri ve bu emojiye dokunmaları gerekiyor. Bu şekilde oyunu aktif hale getirebilmek mümkün oluyor. Tabii bunlardan yararlanabilmek ve keyifli bir Facebook Messenger uygulama deneyim için uygulamanın son sürümüne sahip olunması gerekiyor.

Sanal Basketbol Nasıl Oynanır?

teknobi-facebook-basketbol-oyunu-1

Oyunun oynanışı için kullanıcıların yapmaları gereken ise basketbol topunu sadece potaya sokabilmek. Başta kolay seviyeler ile başlayan oyun, skorun artması ve seviyenin ilerlemesi ile birlikte oynanış yönünden zorlaşıyor.

teknobi-facebook-basketbol-oyunu-2

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.