arama

Facebook Sipariş Uygulamasını Hayata Geçiriyor

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • seorehberi seorehberi
 • 1 Star
  Loading...

Milyonlarca kullanıcısı bulunan dev sosyal medya şirketi yeni uygulamasıyla çok ses getirecek. Facebook kullanıcıları yeni uygulama sayesinde işlerini çok kolay yapabilecekler. İhtiyaca yönelik hizmete girmesi beklenen bu muhteşem özellik kısa süre sonra bizlerle bulaşacak. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar ve iş dünyası bir araya gelecek.

Facebook’un yeni uygulamasıyla sipariş verilebilecek.

Özellikle yemek sipariş etmek isteyenlere çok büyük kolaylık sağlayacak uygulama ile çok sayıda işlemde yapılabilecek. Sinema bileti alınabilecek, randevular alınabilecek ve online olarak fiyat takibi yapabileceksiniz. Bu özellikler facebook’u daha kullanışlı hale getirecek. Günümüzde ABD’de facebook kullanıcılarına yönelik bu hizmet verilmektedir ve çok olumlu geri dönüşler alınmaktadır. Artık hem sosyal medyada gezebilecek, sohbet edebilecek hem de işlerinizi çok kolay bir şekilde görebileceksiniz. Ülkemizde internet üzerinden yemek sipariş verme hizmeti çok yayın olarak kullanılmaktadır bu uygulama sayesinde yemek sitesi aramak yerine mevcut sistem üzerinden çok kolay firmalara ulaşabileceksiniz. Yeni eklenen pazaryeri uygulaması sayesinde bir şeyler alıp satmak isteyenler facebook üzerinde buluşuyor. Şirket hesabın daha aktif kullanılması için sürekli kendisini güncellemekte ve yeni uygulamalar sunmaktadır. Milyonların da bu uygulamaları merakla takip ettiği söylenebilir.

facebook-emojis-2-640x0

Hayatı kolaylaştırmaya ve daha eğlenceli hale getirmeye yönelik bu özellikler herkes tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Son olarak facebook özelliklerinin arasına tavsiye özelliğinin de kısa sürede gelmesi bekleniyor.  Facebook uygulaması olabildiğince kendisini sürekli olarak yenilemeye ve dinç tutmaya çalışırken bizde teknoloji haberleri sitesi olarak sizlere her zaman doğru ve güncel bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor