arama

Facebook Videosu Televizyonda Nasıl İzlenir?

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • seorehberi seorehberi
 • 1 Star
  Loading...

Facebook Videosu Televizyonda Nasıl İzlenir?; Facebook bilindiği üzere yalnız fotoğraf ve metin paylaşmak için kullanılmayan bir alan dolayısıyla facebook’ ta videolar da yükleyip arkadaşlarınızın videolarını da izleyebiliyorsunuz. Bu özelliğini biraz daha ön oplana çıkarıyor olmasında aslında youtube’ nin katkısı büyük çünkü video yükleme ve izlenme oranlarına baktığınız zaman youtube’nin büyüklüğüne hiç birisi yetişemiyor. Facebook’ ta bu önemli ayrıntının farkına vardı ve insanların burayı daha etkin bir şekilde kullanması için kolları sıvadı.

Son yaptığı özellik sayesinde artık facebook üzerindeki videoları da büyük ekranlar üzerinden ya da TV’ nizden izleyebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey ise bir İphona telefona sahip olmak olacak. Çünkü şu an için yalnızca İOS sistemlerde uygulanabiliyor ancak çok kısa bir süre içerisinde Android kullanıcıları da bu güzellikten faydalanabilecek. Facebook’ un buradaki amacı ise uygulamaya süreklilik ve işlevsellik katmak olacak. Kullanıcılarını hiçbir şekilde bırakmayan ve sürekli olarak canlı tutma hedefinde olan uygulama videoların tüm içeriklerini büyük ekranlara taşıyabilecek.

Televizyonda Facebook Videosu Nasıl İzlenir?

Facebook Videosu Nasıl İzlenir?

Televizyonda Facebook Videosu  Nasıl İzlenir

Uygulama içerisine girdiğiniz de tv ikonu sizi karşılayacak. Buraya da dokunmanız yeterli olacak bu şekilde televizyonunuzda facebook videolarınızı sorunsuz bir şekilde izleyebileceksiniz. Facebook’un Apple TV ve Chrome cast desteğinin bir güzelliği de video içeriği televizyona yansıtılırken, facebook üzerinde gezinmeye devam edebilirsiniz.  teknobi.org sitesi sizlere teknolojik gelişmeler hakkında bilgi vermeye devam edecektir.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor