arama

Facebook’tan Events Uygulaması Geliyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • seorehberi seorehberi
  • 1 Star
    Loading...

Facebook uygulama geliştiricileri arasında en iyi vizyona sahip firmalardan bir tanesi son yapmış olduğu uygulama olan events ile şimdi İOS kullanıcılarına yeni bir sistem getiriyor.  Events uygulaması sayesinde artık sanal ortamda olup bitenleri yakından takip edebileceksiniz.

Facebook’ un kullanıcısı sayısının her gün katlanarak arttığını biliyoruz. Firmada burada olup bitenin farkında ve insanların kendisine olan güvenini bir üst kademeye taşımak için sürekli olarak kendini geliştiriyor ve de güncel tutuyor.  Facebook şimdide insanların hayatlarını daha kolaylaştırmak adına yeni bir platformu hizmete alıyor.  Aslına bakarsanız bir uygulama sıradan gibi görünebilir ancak hizmet ettiği sisteme tam anlamıyla yakışan bir durum içerisindeyse ilginin de çok büyük olduğu görülebiliyor. Facebook’ un bu yeni uygulaması olan events  ‘ide sıradan görebilirsiniz ancak hayatı kolaylaştıran hizmetler arasında.

facebook-events-uygulamasi

EVENTS İLE OLAN BİTENİ YAKINDAN TAKİP EDİN

Events ile kullanıcılar davetlerini yada organizasyonlarını arkadaşlarına rahatlıkla duyurabilirler. Konum kullanma özelliği sayesinde insanlar bölgelerinde olan tüm aktiviteleri de buradan görüntüleyebilecekler.  Uygulamanın güzel tarafı ise takvim uygulamalarıyla senkronize bir şekilde çalışıyor olması. Bu sayede insanların ajandalarındaki etkinlikleri farklı farklı takip etmenize gerek kalmıyor. Uygulama size bunun için haber veriyor.

Uygulamanın heniz Apple store’ye eklenmediği biliniyor ancak kısa bir zaman içinde Türkiye’de de kullanıma açılacağı kesin. Daha sonrasında ise Android sisteme açılacak.

Bir çok insana ev sahipliği yapmış olan facebook bize en son Messenger lite ile seslenmiştir.  O uygulamada amaç eski telefon kullanıcılarının performanslarını artırmaya yönelikti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.