arama

Samsung Galaxy Folder 2’nin Fotoğrafları Sızdı

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • editor
 • 1 Star
  Loading...

Ülkemizde özellikle liseli gençler tarafından büyük bir ilgiyle izlenen Güney Kore dizilerine baktığınızda, oyuncuların ellerinde “flip phone” da denilen kapaklı telefonların olduğunu fark edebilirsiniz. Samsung gibi devasa bir elektronik firmasının çıktığı ülkede halen daha kapaklı telefonların kullanılıyor olması ilginç bir durum. Üstelik bu durum yalnızca Güney Kore’ye has değil, Uzakdoğu ülkelerinin genelinde kapaklı telefon alışkanlığı yaygın.

galaxy-folder-2-press-leaked-1Bu durumun farkında olan Samsung, eski alışkanlıklarını terk etmek istemeyen müşterileri için Galaxy Folder 2 isimli bir akıllı telefon modeli geliştirdi. Geçtiğimiz yıl Galaxy Folder ismiyle satışa sunulan modelin gelişmiş bir sürümü olarak lanse edilen cihazın yalnızca Çin’de satılması bekleniyor.

Galaxy Folder 2’nin 3.8 inçlik bir ekrana, 1.4GHz Qualcomm işlemciye, 2GB RAM ve 8GB dahili hafızaya sahip olması bekleniyor. 8 megapiksellik arka ve 5 megapiksellik ön kamera da cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. 2,000 mAh batarya ve Android 6.0.1 Marshmallow sürümüde Galaxy Folder 2’de bulunması planlanan teknik özelliklerden. Galaxy Folder 2, Çin sınırları içinde telefon satmak isteyen üreticilerin alması gereken TENAA sertifikasını da aldı. Yani cihazın resmi olarak satışa çıkması için sayılı günler kaldı denilebilir.

İşin garip yanı, Samsung tarafından Galaxy Folder 2’ye dair hiçbir resmi açıklama yapılmış değil. Ancak ilerleyen günlerde bu yeni kapaklı telefon modelinin ne kadar ücretle ve ne zaman satılacağına ilişkin detaylı bir basın açıklaması yapılabilir.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor