arama

Galaxy Note 8 Fiyatı Ne Olacak?

Galaxy Note 8 Fiyatı
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Samsung, uzun zamandır beklenen Note 8 cihazıyla ilgili son dönemlerde beklentiyi gerçekten artırıyor. Malumunuz vergilerle birlikte doların da yükselmesiyle ilgili olarak, Galaxy Note 8 fiyatı ne olacak? Nasıl bir ilerleme kaydedilecek? Bu duruma dair ne gibi bir çözüm çıkacak ön plana? Bunların hepsini gözlemleyebilir, ön plana çıkarabiliriz. Peki ama fiyata dair ne gibi ilerleyişler çıkacak karşımıza? Bildiğiniz gibi Android 7.1.1 Nougat işletim sistemiyle çalışarak gelecek olan Note 8 en güncel Android işletim sistemiyle çıkıyor karşımıza. 6 GB ram desteği ile ön plana çıkan telefonda, pek çok uygulama sorunsuz şekilde çalışacak diyebiliriz.

Arka tarafta yer alan iki kameranın 12 megapiksel olarak ön plana çıkması da oldukça önemli bir görüntü kalitesi sunacağını gösteriyor. Ayrıca uygulamaların sorunsuz çalışmasının yanında, buna ek olarak desteklenen pek çok veriyi de ön plana çıkarabiliriz. Bunu da unutmamak lazım. 8 mp kamera ile ön tarafta yer alan görsel detay, hem selfie konusunda, hem de diğer seçenekler konusunda gerçekten önemli bir seçenek yaratıyor. Ayrıca cihazda kablosuz şarj teknolojisi yer aldığı için, kendi dect masası üzerinde doğrudan şarj edebiliyoruz.

ABD üzerinde satışa sunulacak olan modellerde 64 GB depolama hafızası sunulacak. Lakin dünya genelinde satışa çıkarılacak olan tasarımlarda ise 128 GB ve 256 GB depolama kapasitesi olaecak diyebiliriz. Ayrıca cihazda micro sd kart desteği de olduğu için, ekstradan bir 256 GB eklemek de mümkün. Ki bu da oldukça büyük bir hafıza desteği sunuyor. Galaxy Note 8 fiyatı için beklentiler şu an için 4999 TL şeklinde. Gece siyahı, orkide grisi ve altın sarısı renkleriyle satışa sunulacak ayrıca cihaz.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor