arama

Galaxy Note 8 Görüntülendi

Galaxy Note 8
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • sercanarzuekip4
 • 1 Star
  Loading...

Geçtiğimiz sonbaharda Galaxy Note 7‘de ortaya çıkan hatalı batarya sebebi telefonlarda yaşanan felaket boyutunda haberlerle sıkça gündemdeydi. Note serisinin piyasaya ne zaman geri dönüş yapacağı merak konusuydu. Akıllı telefon dünyasının en ünlü isimlerinden olan Samsung son dönemde güçlü bir amiral gemi modeli tanıtmıştı. Ancak görünen o ki şirket son dönemde tanıttığı Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelinin hemen ardından görünen o ki Galaxy Note 8 modelini tanıtacak.

Şirket Yakında Tanıtabilir.

İddialara göre Galaxy Note 8 ve Galaxy Note 8+ modeli tanıtılacak ve bu cihazlar bu sene sonuna doğru satışa sunulacak şekilde ayarlanacak. Ancak iddiaların güvenilir kaynaklar tarafından doğrulanmasa bile güvenilir kaynaklar tarafından çok ciddi görsellerin sızdırılmaya başladığını söyleyebiliriz. Tabii, Apple’ın olduğu kadar Samsung markasının Note 8 ile birlikte çok ciddi yükseliş yaşayabileceği aşikar. Ancak bunun yanında Galaxy Note 8 modelinin yine çerçevesiz ekran ile gelebileceği görsellerden gözükmekte.

Ne Zaman Satışa Çıkacak.

Samsung, Galaxy Note 8’in piyasaya sürülmesinin 2017’de gerçekleşeceğini doğrulamıştı. Tarih ile ilgili kesin bilgi söylemese de önümüzdeki sonbaharda S Pen uyumlu Android telefonunu görmeyi bekliyoruz. Note 7, Eylül ayında, Not 5, Ağustos ayında ve Not 4, Ekim’de çıktığı düşünülürse. Note 8’i en geç Ekim veya Kasım ayınca kullanıcılara sunulması beklenmektedir.

Daha erken gelebilir mi? Samsung, Note 7’nin boşluğunu doldurmak isteyebilir. Ancak Samsung, Note 7’de yaşanan sorunların tekrar yaşanmaması için pil güvenliğine daha fazla önem verecektir. Galaxy 8 ve 8+ eski versiyonlarına göre daha geç bir tarihte tanıtıldı.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ