arama

Galaxy S8 Active Geliyor

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Ülkemizde hemen hemen her elektronik cihazda yüksek başarı elde eden Samsung markasının telefon piyasasındaki başarısı takdire şayan durumdadır. En son Samsung Galaxy S8 model telefonu kullanıcısı ile buluşturan firmanın son olarak yaptığı atak ise Galaxy S8 Active serisi telefonları çıkarmaya hazırlanıyor. İçerisindeki uygulamalarda yeniliğe giden firma adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Özellikle Amerika’da yaşayan kişilerin kendilerine özgü kullandıkları uygulamalara, bu telefonda yer verecek olan Samsung çalışmalarına son hızda devam etmektedir.
Yeni çıkarmaya hazırlanılan Galaxy S8 Active telefon görüntüsü bakımından S8 den biraz daha farklılık taşıyacağı gelen bilgiler arasında yer almaktadır. S8 de bulunan köşeleri daha belirgin olan modelden, köşeleri daha düzeltilmiş hali kullanılmaya başlanacağı bilinmektedir. Bunun da en önemli sebebi dışarıdan gelecek olan herhangi bir duruma karşı daha dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. En önemli özelliği ise dayanıklılığı ile kendine hayran bırakması olacaktır. Toza, suya ve düşmelere karşı en son teknolojide dayanıklı bir cihaz üretmeye hazırlanan Samsung oldukça fazla kullanıcıya ulaşması hedefleniyor.
Yeni çıkacak Samsung Galaxy S8 Active 5.8 inç ile kullanıcısına sunulmuştur. En son Teknoloji ile üretilen Galaxy S8 Active çıktığı tarihten itibaren markanın amiral gemisi olacağının sinyalleri gelmektedir. Dört GB belleği ile oldukça mutlu edici bir özelliği de beraberinde getiriyor. Bu telefonda oldukça uzun süre giden batarya tercih eden firma çok yakında telefonu tanıtacaktır.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor