arama

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Rekor Kırdı!

Galaxy S8 ve Galaxy S8+
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • sercanarzuekip4
 • 1 Star
  Loading...

Akıllı telefon denilince son dönemde en fazla popülerlik kazanan cihazlardan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri akıllara geliyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8+, modelleri ile ilgili satış rakamları merak edilirken bununla beraber ön sipariş döneminde ne kadar satış yapıldığına dair merak ise son dönemde söz konusuydu.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ 550 Bin Sattı

Tanıtımının üzerinden henüz haftalar geçmesine rağmen ön talepte rekor kırdı. Güney Kore’de 550 bin adet satış yaparak daha önce hiçbir cihazın kıramadığı rekoru ilk defa kırdığı ifade edildi. Samsung Galaxy Note 7’deki ön siparişler 400 bin rekor seviyede iken, Galaxy S8 ailesi sadece 7 ve 8 Nisan tarihleri ​​arasında 550 bin adet ön sipariş verdi. Bir diğer ifadeye göre iki modeldede gece siyahı (Midnight Black) rengi en çok tercih edilen renk olduğu belirtildi. Galaxy Note 7 fiyaskosundan sonra satışların bu denli yüksek olmasında şirketin pazarlama konusundaki büyük gayretinin payı oldukça yüksek.

Amerika Birleşik Devletlerindeki ön siparişlerde, Samsung Galaxy S8 Plus’ın yakın kardeşi, Galaxy S8’e göre daha önde olduğu belirtilmektedir. Galaxy S8 ve Galaxy S8+, modellerine dair olarak merak edilen toplam sipariş rakamının ise en azından şuanlık açıklanmadığını belirtelim.

Cihazın özel versiyonları da dünyada çeşitli ülkelerde satılmaktadır. Güney Kore’de Samsung Galaxy S8’in Asiana Airlines Edition’ı var. Amerika Birleşik Devletleri’nde Microsoft ve Samsung, Microsoft Edition Galaxy S8’i piyasaya sürmek için bir araya geldiler.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor