arama

Gigaset Pro’dan SL750H PRO Telefonu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

Teknoloji çağında akıllı cihazlar bireysel olduğu kadar kurumsal kullanımda da önemli çözümler sağlıyor. İlk modeli ile kurumsal alanda önemli bir etki yaratan Gigaset Pro yeni modelinin tanıtımını geçtiğimiz günlerde yaptı. Yeni SL750H PRO klasik cep telefonu ve iş telefonu arasında sağlam bir köprü oluşturmasıyla kurumsal alanda önemli çözümler sağlıyor. Gelişmiş bir ahizeye sahip olan SL759H PRO, geniş ekranıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Oldukça sağlam kasasıyla yüksek dayanıklılık gösteren ve kullanıcı dostu yapısıyla iş dünyasında verimliliğin arttırılabilmesine yardımcı oluyor. PIN korumalı tuş kilidi güvenli ve ileri teknoloji telefon isteyen kurumlar açısından önemli bir çözüm sağlıyor. İşadamlarının kolay kullanıma ulaşacağı sembol tabanlı kullanıcı arayüzü bulunan SL750H PRO; ‘Eller Serbest’ fonksiyonu ile çoklu görevler ve konferans görüşmelerini pratik hale getiriyor. HD ses kalitesinde ses kapasitesi ile önemli görüşmelerin çok daha kusursuz biçimde gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.

250 saatten fazla bekleme süresi kadar 12 saate ulaşan konuşma süresi ile kurumsal dünyada oldukça önemli olan her an ulaşılabilirliğin en etkin biçimde oluşturulabilmesini sağlıyor. İdeal boyutlarıyla her çalışma alanında rahatlıkla kullanılabilen ve kolaylıkla farklı noktalara taşınabilen SL750H PRO her bir Gigaset Pro istasyonlarında uyumluluk gösteren, N270 DECT IP çok hücreli sistem ile birlikte bağlantısını sürekli koruyor. Tüm binalarda ve fabrika gibi çalışma alanlarında ses kalitesinde kayıp yaşamadan kullanıcının hareket halindeyken dahi kurumsal telefon rehberlerini kullanarak, sesli mesajlarına erişim sağlamasına olanak veriyor.

Lüks ve dikkat çekici dış tasarıma sahip olan Gigaset Pro’nun yeni telefonu ekran, kasa ve tuşların çizilmesini önleyen yüksek kaliteli bir kaplayama sahiptir. Patente sahip olan kaplaması ile cihazın dezenfektan sıvılara karşı yüksek korumaya sahip olmasını sağlıyor ki bu özelliği hastane ve yiyecek gibi sektörlerde de rahatlıkla kullanım imkanı sağlıyor. Kurumsal alandaki güvenliğin ve gizliliğin önemi dolayısıyla bu alandaki ihtiyaçların etkin biçimde karşılanabilmesi amacıyla PIN korumalı tuş kilidi özelliği ilave edilmiş. SL750H PRO tasarım, kalite ve kullanım işlevselliği ile prestijli bir ödül olan Plus X Ödülü’ne de sahip oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.