arama

Google Flights Hizmetinizde

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • seorehberi seorehberi
 • 1 Star
  Loading...

Google Flights ; Tatil deyince akla ne gelir? Tatil deyince günler öncesinden yapılan araştırmalar, bütçe açık vermesin diye yapılan bütçe planlaması, tatil diyince akla hem tatil olsun ama ucuz olsun denilerek maddi olarak bazı noktalardan kısımlalar gibi birçok şey akla gelir ama akla hiçbir zaman kaliteli tatil yapmak yada konforlu tatil yapmak gelmez. Hiçbir tatilin bütçe açığı vermediği düşünülerek rahat yapıldığını sanmıyorum ama artık olacak. Tatilleriniz uzun sürün araştırmalar ve bütçe reformları yaparak geçmeyecek. Her şeyin ucuzuna kaçarak zaman kaybetmek yerine aileniz ve sevdiklerinizle keyifli tatilin zevkini çıkaracaksınız. Neden mi Google’den tatilcilere yeni müjdesi var.

Google Telif Hakkı Davasını Sonunda Kazandı Teknobi.Org

Google Flights Uygulaması

İnternet devi Google tatil planı yapanları ilgilendirecek uygulaması Google Flight ‘ı güncelleyerek sizin hizmetinize sunuyor. Yeni güncelleme ile birlikte Google kullanıcıları için en uygun tatil biletini bulmanıza yardımcı oluyor. Google Flights ’le birlikte yapacağınız uçuş ağını belirlediyseniz uygulama size en ucuz bileti size listeleyecektir. Böylelikle hem zamandan tasarruf sağlayacaksınız hem de sizin uzun süren araştırmalarınızı kısa bir sürede sizin önünüze liste halinde koyacaktır. Eğer hali bir uçuş seçmediyseniz de Google Flights’a girerek gideceğiniz yerin bilet fiyatından tutunda diğer bilet fiyatlarıyla karşılaştırmasını yaparak sizin cebinize kalan kısmını da hesaplıyor.

Söz konusu Google güncellemesi önümüzdeki hafta hizmete girmekle birlikte hem Google diğer arama motorlarına attığı farkı daha da artıracak. Google ile hayat daha pratik ve daha anlamlı. Bilindiği üzere arama motorlarında da google rakipsiz olarak insanlara hizmet veriyor ve bu hizmetini de her geçen gün katlayarak biraz daha büyütüyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor