arama

Google Pixel 3 kamera harika, bazen fotoğrafları kaydetmiyor

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Nazlı Şen
 • 1 Star
  Loading...
 • Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL’nin fotoğrafların bazen kaydedilmemesi anlamına gelen bir kamera sorunu olduğu bildiriliyor.
 • Sorunun, daha önce birkaç Google telefonunu etkilediği ve Nexus serisine geri döndüğü söyleniyor.
 • Sorun, Google Ürün Forumları’nda belirtilmiştir, ancak Google henüz yanıt vermemektedir.

Google Piksel 3  Android’de iyi kameralar biri ile birlikte, ama aynı zamanda tuhaf bir sorundan muzdarip görünüyor. Pixel 3 ve Pixel XL 3, bazen yeni çekilmiş olan fotoğrafları kaydetmede başarısız oluyor – Nexus günlerine geri döneceğine inanılan bir sorun.

David Imel, kendi birimi boyunca onun zamanını gözlemledi ve Reddit topluluğu da birkaç örneği ortaya çıkardı; Bu münferit bir olay değildir. Konuyla ilgili Google Ürün Forumları’nda da yorumlar var , dolayısıyla Google artık uyarıldı.

Şirket henüz bu konuya girmemiş olmasına rağmen, bazı cihaz sahipleri deneyimlerini tartıştılar ve buna neden olabilecekleri konusunda önerilerde bulundular.

Bazı kişiler, kamera uygulamasından ayrılırken veya belirli işlemler devam ederken belki de kısa bir süre sonra telefonu kilitlediğinde sorun meydana geldiğini belirtti. Bu aynı zamanda Android Doze pil tasarrufu özelliği ile bağlantılıydı, bu da birkaç kişi için problemi çözmüş görünüyor .

Bu günlerde, birçok kişi, iyi bir çekim yaptıklarından emin olmak için belirli bir sahneyi veya anı birkaç kez çeker; Her defasında bir kez kayıp olan bir fotoğraf, bu şartlarda bir felaket olmayabilir. Bununla birlikte, bir kişinin önemli bir şeyin tek bir fotoğrafını çekmesi ve beklenmedik bir şekilde kaybetmesi inanılmaz derecede sinir bozucu olabilir.

Umarım, bu kısa bir süre sonra ele alınacaktır, ancak Nexus 5X / Nexus 6P günlerinden beri önerildiği gibi devam ederse, belki de değil.

 

Pixel 3 sorunları hakkında hızlı bir not

İlk Piksel ve Piksel 2 ile yaptığımız gibi önümüzdeki haftalarda daha fazla Pixel 3 sorunuyla karşılaşabiliriz ve şöyle düşünebilirsiniz: “Neden Google’ın telefonları her zaman sorunlara yatkın?” Ama zorunlu olarak değiller.

Bu telefonları satın alma eğiliminde olan kişiler genellikle “meraklıları” – ekranlar, kameralar veya performansla ilgili sorunları fark etmekten daha büyük bir olasılıkla değil, aynı zamanda bu çevrimiçi konular hakkında da konuşurlar. Google ayrıca, şirketin (hemen hemen her zaman) bunları kabul ettiği bu şikayetleri yayınlamak için kolayca erişilebilen ve sezgisel bir alana sahiptir . Bu da, bu problemler hakkında manşetlere yol açar.

Android içerik oluşturucunun telefonlarının kendisinde olan teknoloji gazetecileri, Pikselleri, diğer telefonlara bir referans noktası sağladığı kadar, daha hızlı yazılım güncellemelerini de kullanma eğiliminde. Gazeteciler bunları sadece gündemde değil, aynı zamanda daha sonra ufak tefek sorunlara yol açacak daha büyük bir şans olarak değerlendiren günlük sürücüler olarak kullanıyorlar.

Tüm bunlar, Pixel serisine özgü bir şekilde yüzeye büyük veya küçük kabarcıklar – problemler anlamına gelir. Daha az problemi olan telefonlar olabilir, ama kuşkusuz aynı veya daha fazla olanları olacaktır. Özellikle telefonun görünümünü beğendiyseniz veya bir tane satın almayı düşünüyorsanız, bunu aklınızdan çıkarmayın.

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor