arama

Hayalini Kurduğumuz Cep Telefonu Nasıl Olmalı.

Hayalini Kurduğumuz Cep Telefonu
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Akıllı telefonların benzer özelliklerinin bulunduğunu ancak her telefonunu kendine göre bir üstünlüğünün olduğunu düşünürüz. Sizlere bugün telefonlarda bulunan en iyi özellikleri bir araya getirerek hayalini kurduğumuz cep telefonu özelliklerini açıklamak istiyoruz.

Çin devi akıllı telefon firması Xiaomi’nin son amiral gemisi telefonunda kullandığı ön ekran son zamanların en iyisi. Neredeyse % 100 ekran gövde oranı bugüne kadar yapılmış en iyi telefonlar arasında yer aldığı için ilk olarak bu telefonun ekranını sizlere alıyoruz.

Apple firmasının son amiral gemisi olan iPhone 7 telefonlarında yer alan arka kapak kısmının gerçekten çok başarılı olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple Apple firmasından arka tasarım kısmını alarak telefonun ana şablonunu oluşturduğumuz belirtelim.

Sony firmasının ise 4K çözünürlüğüne sahip olan amiral gemi telefonunun ara yüz ekranını almamız kaçınılmaz bir son. Gerçekten başarılı bir grafiği bulunan bu arayüz telefonlar arasında en iyi telefon olduğunu bizlere göstermektedir.

Kamera konusunda ise Samsung firmasının S8 modellerinde kullandığı kameranın şu an için üstüne olan bir telefon henüz piyasalarda yerini almadı. Yüksek çözünürlük kapasitesinin yanı sıra bulundurduğu çift LED flaş ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Samsung firmasının da kamera teknolojisini alarak hayallerimizin telefonunu oluşturmaya devam ediyoruz.

RAM kapasitesi olarak ise One Plus 5 modelinde tercih edilen 8 GB’lık RAM kapasitesi gerçekten son zamanların en başarılı telefonu odluğunu bizlere göstermektedir.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ