arama

Honor note 10: IFA’da topun büyük belleğine mi sahip?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Nazlı Şen Nazlı Şen
  • 1 Star
    Loading...

Huawei’ye yakın bir marka olan Honor, adından da anlaşılacağı gibi, phablet hattını canlandırmaya hazırlanıyor. Bir sızıntı, cihazın çevrimiçi tasarım ve teknik özelliklerini açıkladıktan sonra, Honor, Çin tanıtım tarihi yetkilisini yaptı ve bize, IFA’da Berlin’de heyecan verici yeni bir ürünün ortaya çıkacağına dair söz verdi. Başka ne olabilir ki?

 

Honor’un onuruna göre onurlandırma notu 10’un Çin’de, daha kesin olarak Pekin’de, 31 Temmuz’da sunulacak. Teaser, cihazın büyük boyutuna ve en yeni Huawei ve Honor bayrak gemilerinde bulunan yapay zekanın varlığına vurgu yapıyor. Kirin 970 işlemcisinin uygulanması sayesinde. Akıllı telefon endüstrisinin takipçileri, Honour’s Note serisindeki son akıllı telefonun honor note 8 olduğunu hatırlayabilir, ancak akıllı telefon üreticilerinin uzun zamandır mantıksal bir sayısal ilerlemenin bahanesini terk ettikleri anlaşılıyor.

Peki ya batı pazarları? honor, IFA’da yapılacak bir etkinlik için davetiye göndermiştir . Randevu, 30 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’te Berlin’de yapılacaktır. Not 10’dan başka hangi cihaz şovun yıldızı olabilir?

 

Tanıdık bir tasarım

Honor note 10 altın bir palto sporu. Bu ilk görüntülerde, metal bir kabuk ve öndeki geniş ekran ile View 10’a benzer bir tasarım bulacaksınız. Ön tarafta, QHD çözünürlüğüne ve 6.9 inçlik bir aşırı köşeli, birkaç yıl öncesine kadar tabletler için ayrılmış boyutlara sahip olduğu söylenen 18: 9 biçimli bir ekran var. Panel muhtemelen Samsung tarafından üretilen bir AMOLED olacaktır.

 

 

Parmak izi okuyucusu, arkada, eski güzel günlerde olduğu gibi, ekranın altında değil. Vücutta iki adet yatay olarak düzenlenmiş kamera var, ana model AI tarafından desteklenen 16MP’ye sahip.

 

Maksimum güç için Kirin

Teknik şartnamelere adanmış bölümde, üst sınıf HiSilicon SoC ve  Huawei ve Honor’un çok sevdiği Kirin 970 var. Bu 6GB RAM ve 128GB dahili bellek ile birleştirilmiştir. Cihaz, klasik ev yazılımlarından% 30 daha az güç tüketimi ile% 60 daha fazla performans vaat eden Huawei’nin Boost GPU yazılım teknolojisine sahiptir.

 

 

En etkileyici özellik, muazzam ön panele rağmen uzun bir ömrü garanti etmesi gereken kesinlikle 6000 mAh’lik büyük bir bataryadır.