arama

Huawei Kapıdan Servis Hizmeti Sunuyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • seorehberi seorehberi
  • 1 Star
    Loading...

Dünyanın yakından tanıdığı son zamanlarda üzerinde yapmış olduğu geliştirmeler sayesinde milyonlarca kişinin beğenisini toplayan Huawei şimdide bu sektörde bir ilki başlatıyor ve müşterilerine bazı akıllı telefonları için kapıdan servis hizmetini başlatıyor.  Bu sistem sayesinde müşterilerinin arızalanan telefonlarını yine kapılarından alarak kapılarına teslim edecek.

Bilindiği üzere akıllı telefonların en can sıkan durumlarından bir tanesi de arıza yapması durumu. Genellikle bu her marka cep telefonunun başına gelebiliyor ve burada onarım süresi olarak ta kullanıcıya yaklaşık 21 günlük bir süre veriliyor. İşin süresi bir yana bir de yetkili bir servisi bulabilmek ve zaman bulup oraya gidebilmek başlı başına bir dert. Bu şekilde olan binlerce insan var ve sırf zaman bulamadıklarından dolayı telefonlarını göndermeyip yenisini alıyorlar.

huwai-1

Huawei kapıdan servis hizmetini başlattı!

Buradaki boşluğu gören ve müşterilerinin bu şikayetleri karşısında Huawei’ de yeni bir hizmet geliştirdi ve yeni akıllı telefonları için satış sonrasında evlere servis olanağını başlattı.  İlk kez uygulanacak olan bu sistem kullanıcılar tarafından beğenileceğe benziyor. Huawei P9 modelinde de ilk üç aylık süre içerisinde hiçbir şekilde sorguya mahal vermeden ekran değişimi sözü vermişti şimdi ise bu yeni hizmetini daha profesyonel bir alana taşıyarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.

 Firma bu hizmetten yararlanabilmeleri adına bir çok akıllı telefonu için kapıdan servis hizmetini geniş tuttu. Bu servisi nasıl kullanacakları noktasında da  444 7 988 numaralı destek hattını adres olarak gösterdi. Bunun yanı sıra aynı zamanda firma teknik servis faaliyetlerine de hız verdiği ve arızalı telefonun 5 iş günü içerisinde olumlu bir şekilde sonuçlandırdığını belirtmek gerek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.