arama

iPhone Kullanıcıları İçin: Fiyatı Sızdı.

iPhone Kullanıcıları İçin Fiyatı
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Teknoloji konusunda lider hale gelmiş olan Apple iPhone kullanıcıları için yeni bir görünüm sağlama aşamasında. Hakkında birçok haber çıkan ve neredeyse iPhone 7 çıkar çıkmaz hakkında konuşulmaya başlanan iPhone 8 modelinin tüm içeriği ve şekli merak konusu olmuştu. Piyasaya sürülmek üzere olan iPhone 8 ekranının çerçevesi yok denilecek şekilde tasarlanmış. Üzücü haber ise bu modelin diğer modellere oranla neredeyse 350 dolar daha pahalı olacağıdır. Peki, bu habere şaşırmalı mısınız? Elbette hayır. Sıkı bir iPhone kullanıcısı olanlar bilir. Her çıkan modelde sadece bir veya iki değişiklik yapan ve bu değişikliklerde kullanıcıları, kendi üretimi olan aksesuarları satın almaya ve kullanmaya mecbur bırakan Apple çizgisini bozmadı. Yinede bile isteye bu ürünleri satın alanları uyarmakta fayda var. Çünkü bu sefer fiyatı yüksek olacak iPhone modelinin vergileri de cep yakacak türde olacak. Beklenen fiyat aralığı;

 • 64 GB iPhone 8: 999 Dolar
 • 256 GB iPhone 8: 1099 Dolar
 • 512 GB iPhone 8: 1199 Dolar

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile Neler Değişmiş Olacak

Apple Amerika da yapacağı lansmanında iPhone 8 hakkında yeni şekli ve özelliklerini tanıtacak olsa da şimdiden kullanıcıların beklentileri ile kendi tasarımları internet ortamında yayıldı. Her ne kadar iPhone modellerine bağımlı kullanıcılar olsa da üretim konusunda beklentileri yüksektir.  Aplle ise çizgisi ve prensibinden ayrılmak istemiyordu. Ancak 12 eylülde yapılacak olan lansmanda çift sim kart kullanım özelliğini tanıtılabilir. Ancak bu model Hindistan ve Çin pazarında yer alacak gibi duruyor. Ayrıca sızan haberler doğru ise iPhone OLED ekranla piyasaya çıkabilir. 5.8 inç olacağı düşünülen ekranı ile kullanıcıların hoşuna gideceğe benziyor. Katlanabilir ekran özelliği söylenti olarak kalmaz ise satış oranı artabilir. En dikkat çekeceğine inanılan özellik ise saniyenin sadece milyonda birinde yüz tarama özelliğidir.

iPhone 8 ile Kablosuz Şarj Özelliği

Her yeni modeli ile yeni bir aksesuarı ya da cihazı da beraberinde çıkaran teknoloji devi Apple Watch sonrası şimdide kablosuz şarj cihazlarını piyasaya sürecek gibi duruyor. Yüksek tutarda telefon satmalarına rağmen ek bir ürünle yine iPhone kullanıcıları cezp edeceğe benziyor. Ancak iPhone 8 bataryasının iPhone 7 ile aynı özellikte üretileceği düşünülmekte. iPhone kablosuz şarj pedlerini Mfi yongası ile kilitleyebilir. Ve 7,5 w lık kaldırım gücü ile yeni çıkan kablosuz şarj aletinde şarj süresi artacaktır. Eski usul şarj cihazlarını kullanmak daha mantıklı olacaktır. Bu durumda ASUS’un lansmanın da iPhone’u tiye alması çok manidar ve yerinde olmuş diyebilirsiniz.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor