arama

Instagram Paylaşımlarında Büyük Yenilik

Instagram Paylaşımlarında
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Ünlü medya görsel paylaşım sitesi ve uygulaması olan Instagram, nihayet beklenileni yaptı ve çok farklı bir çalışmaya imza attı. Instagram paylaşımlarında fotoğraflarınızı rahatlıkla koyabileceksiniz. Yani insanlar, görsel paylaşımı yaparken, albümlerini ve fotoğraflarını paylaşırken, sağlıklı ve rahat bir seçenek sunabilecek ve fotolardan kırpma yapmak zorunda kalmayacak. Görsellerin orijinal hallerini koruyabileceğiz. Kırpılmış fotoğraf konusunda üretilen birbirinden farklı çalışmalara dair, yenilikçi çözümlerin en estetik hallerini sizlere sunmak istiyoruz. Daha önce tamamen kare şeklinde yapılan paylaşımlara, bu sefer de bir yenisi eklenmişti ve dikdörtgen fotolar da paylaşılabiliyordu. Yavaş yavaş kullanıma başlanan bu özelliğin yanında, Instagram kademe kademe özellikleri büyütmeyi düşünüyor. Hatta yorumlar üzerinden foto ve video ile cevap verebilmek gibi çeşitli özellikleri de ön plana çıkarmayı planlıyor. Bu, her ne kadar Facebook kopyası yapacak olsa da, sitenin içerisinde bu tarz bir çalışma pek çok kişinin ilgisini çekebilir değerli okurlarımız.

Instagram paylaşımlarında başlık atılabilen yorumlardan tutun da, yeni yorum filtresi seçeneklerine varıncaya kadar ortaya çıkarılan birbirinden estetik çözümler ve seçenekler için, iki kişilik yayın testlerinin de sürdürüldüğü bildirildi. Bu yüzden çeşitli güncellemeler gelecek ve ikili canlı yayın konusunda Instagram tarafından ön plana çıkarılan bu çalışmalar da oldukça beğenilecek gibi. Merakla bekliyoruz güncellemeleri ve bu güncellemelere dair ön plana çıkarılan seçenekleri arkadaşlar. Ayrıcalıklar ve dahası için, birkaç tıklama yeterli olacaktır.

Sosyal medyanın önemli sitesi Instagram, kademe kademe yapacağı gelişimlerde, gerçekten önemli bir adımı ön plana çıkaracak ve ilerlemelerine de bu şekilde devam edecek gibi görünüyor. Detayların ve fırsatların kaçırılmayacak noktalarda karşımıza çıkması adına, bu güncellemeleri inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor