arama

İnstagram Yeni Özellikleriyle Göz Dolduruyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • seorehberi seorehberi
  • 1 Star
    Loading...

İnstagram dünyanın en büyük sosyal medya uygulamalarından birisi olan sürekli kendini güncelleyerek en yeni özelliklerini kullanıcılarına sunmaya devam ediyorum. Teknoloji devi yeni sunduğu özelliklerle kullanıcı sayısını arttırmayı ve uygulamanın daha akıcı kullanılmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Genel olarak yeni sunulan hizmetlerin hepsi kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Instagram kullanıcıları mevcut haliyle de çok memnun kaldıklarını ifade etmektedir. Uygulamayı yeni keşfedenlerse çok şey kaçırmış durumadır. Bu eşsiz sosyal medya uygulaması sayesinde en güzel resimler en güzel anlar paylaşılmakta ve beğeniye sunulmaktadır. Milyonlarca instagram kullanıcısı özel anlarını sevdikleriyle ve çevresine paylaşarak keyif dolu anlar yaşamaktadır. Yeni uygulamaya gelecek olursanız bu yeni özellikle de çok ses getirecektir. Facebook üzerine yer alan canlı yayın uygulaması artık instagram üzerinde de var.

instagram

İnsagramda yeni özellik

Bu mükemmel özellik sayesinde instagram üzerinden de canlı yayın yapabileceksiniz. Şu anda video ve resim paylaşımı yapılabilen uygulamada bu yeni özelliğin ne zaman hayata geçeceğine dair bir bilgi bulunmamakta ancak en kısa zamanda uygulamada yer alması beklenmektedir. Bu yepyeni özellik sayesinde sizler artık bulunduğunuz yerde en güzel anlarınızı canlı olarak paylaşabileceksiniz.

Facebook’ta bulunan bu uygulama kısa sürede çok sevilmişti. Şirket uygulamayı şu an Android beta sürümü üzerinde denendi ilerleyen zamanlarda tüm sistemlere uygun olması bekleniyor.  Merakla beklenen uygulama en kısa zamanda karşımıza çıkacaktır. Bizde teknobi.org teknoloji sitesi olarak sizlere her zaman en hızlı ayrıntıyı sunmaya çalışacağız. Bizi takip etmeyi sürdürmeniz her zaman size avantaj kazandıracaktır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.