arama

İPhone 7 Plus’tan İstanbul Fashion Weekle Tanıtım

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • seorehberi seorehberi
 • 1 Star
  Loading...

İPhone 7 Plus ; Teknoloji hayatın her alanında kendisini göstermektedir. Fotoğraflarla istenilenden daha canlı daha gösterişli duruşumuz bize güven katarken teknolojinin hayatın içine bu kadar girmesi pratikliğinin yanında kullanılması basit bir sistemi de peşinde getiriyor. Sürekli yenilenmesi, sürekli kendisin yenilemesi yeni teknolojinin daha iyi sonuçlar getirmesi bu yüzdendir. Hem pratik çözümlerle herkese hitap ediyor hem de kaliteden ödün vermiyor. Bir öncekinden daha iyi özellikler bize sunuldukça bizim istediğimiz ne varsa daha iyi yapılabiliyor.

İPhone 7 Fashion Week’te

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Fashion Week, Mercedes-Benz sponsorluğunda yapıldı. Ses getiren bu organizasyon büyük büyük kameralar yerine cep telefonu ile yapıldı. Dünyaca ünlü İPhone 7 Plus bu görevi aldı. Son serisini tanıtmayı amaçlayan İPhone bu imkânı fırsata dönüştürdü ve kalitesini konuşturdu. Yüzde yüz başarı ile kendisini bir kez daha cep telefonunda lider olduğunu kabul ettirdi. İPhone 7 Plus serisi çift kamera özelliğiyle, geniş açılı çekimiyle, 12 MP çözünürlükte çekim yapan dünyada tek sistemdir. Pil ömrü etkileyici, stereo hoparlör, canlı renkli ekran, suya ve sıçramalara dayanıklı tasarımıyla teknolojinin sınırlarını zorluyor.

iphone-7

Çekilen fotoğraflar 15 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirilecek organizasyonla Zorlu Performans Sanatları Merkezinde sergilenecektir. Sanatseverlerin, teknoloji severlerin ve moda severlerin yoğun ilgisi olması beklenmektedir. istanbul Foshion Week kaçıranlar yeniden izleyebilirler. Güzel bir gün geçirmek isteyenlerin buluşma adresi olacağı kesin.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor