arama

iPhone 8’in Ön Yüzü Ekran Olacak

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • seorehberi seorehberi
  • 1 Star
    Loading...

İPhone 8 farklı tasarımla geliyor. Apple’nin bu iphone serilerine devam edeceğini artık biliyoruz ve gelecek yıl ki modelinde yeni bir akıma daha imza atacağı duyumunu aldık. İphone 10.yılını kutlarken İphone 8 ’de daha farklı ve yenilikçi bir tasarımı bizlere sunacak tasarımın en büyük özelliği ise ön yüz ekranının tamamen ekrandan ibaret olması. Geçtiğimiz günlerde samsung’un aslında 7S serisinde bunu yapmış olduğunu görebiliyoruz ancak onda baktığınız zaman cam yüzey yanlara doğru gidiyor ve sonra kasa görünmeye başlıyor. İphone’nin ise bu çalışmasında ön yüzün yalnızca ekran olması bu alandaki en farklı telefon olarak akıllara kazınmasına neden olacak.

İPhone 8 ile tahmin ediyoruz ki bu akım tüm cep telefonu markalarının da devam ettireceği bir sürece bizi götürecek çünkü ön yüzün komple ekran olması aynı zamanda görüntü kalitesinin ve görüntülerin daha net bir şekilde bize ulaşmasını sağlamış olacak. Bizler cep telefonu kullanıcıları olarak her zaman yenilikten ve farklılıktan yanayız ve bugüne kadar da takip ettiğimiz cep telefonu üreticileri arasında sınırları ve sıra dışılığını aşan yalnızca İphone’ler var.

apple_iphone_7_camera_4

İPhone 8 ‘de Star Verildi

İphone 8 ‘den önce Apple’nin aslında 7. Serisinde bir değişime de start vermiş olduğunu görebiliyoruz çünkü onda ana ekran tuşu da değişmişti. Gelecek yıldan itibaren farklı bir yapıya bürünecek olan telefon sektörü aynı zamanda yeni bir akımında başlamasına neden olacak gibi görünüyor. İlginçtir patent aynı zamanda Apple’ın bir sonraki iPhone’da LCD yerine OLED ekrana sahip olacağına da kanıt olarak görülebilir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.