arama

iPhone 8 İçin Yüz Tanıma Teknolojisi Sızıntısı Yaşandı!

iPhone 8 İçin Yüz Tanıma Teknolojisi Sızıntısı Yaşandı
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

iPhone 8 ile ilgili pek çok sızıntı yaşanıyor ve yaşanmaya da devam edecek gibi görünüyor. iPhone 8 bu noktada kendini merak ettirmekle kalmıyor, çok daha farklı bir yol izliyor. OLED ekranlarının gecikmesinden dolayı yaşanan yoğunluktan dolayı, yeni sızıntılar da çıkmaya devam ediyor. Face ID teknolojisi olarak adlandırılan akıllı yüz tanıma teknolojisi durumu, iPhone 8 ile gelecek gibi görünüyor. En azından sızıntılar şu an için bunu kanıtlayacak nitelikler taşıyor.

HomePod üzerinden yapılan çeşitli haberler ve sızıntılar, iPhone ile ilgili değişimlerin de göstergesi olacak. Smart Cam isimli bir teknoloji ile geleceğinin sinyalini veren iPhone 8, yüz tanıma teknolojisi konusunda gerçekten iddialı olacaktır.

Yüzümüzü Pek Çok Yerde Kullanabiliriz.

Yüz tanıma teknolojisi konusunda pek çok yenilik yaşanacak gibi görünüyor. Ön plana çıkarılan hizmetlerin arasında, ödeme yöntemleri ve kilitleme durumları da kullanılacak diyebiliriz. Ayrıca kablosuz şarj teknolojisinin de ön plana çıkacağı cihazda, temassız şarj konusu da ön plana çıkmış durumda. En azından kısa vadeli bir durum söz konusu olsa da, masa üzerine koyacağız telefonu ve otomatik olarak şarj etmeye başlayacak. Derin kod ayrıcalıkları üzerinde yapılacak pek çok seçenek var. Yani iPhone 8 ile ilgili olarak fırsatlar da artıyor diyebiliriz. Yeniliklerin markası olan Apple, çalışmalarını bu yönde ilerletiyor. Bir teknolojiye öncülük eden ve bu noktada çalışmalar yapan marka, teknolojiye yön vermeye devam ediyor. Bu sayede hemen hemen herkes için de farklı bir çözüm üretmiş oluyor.

Apple çift kamera teknolojisi ve yapay zeka teknolojisini bir araya noktalayarak, ön plana çıkarıyor. Bu da haliyle farklılık yaratmaya devam ediyor. iPhone 8 ile ilgili yeni duyuruları sunmaya devam edeceğiz.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor