arama

iPhone 8 ve Özellikleri

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Apple, günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılan markalar arasındadır. iPhone adı verilen akıllı telefonları ile son derece beğenilen marka, her sene yeni telefon modellerini piyasaya sunmaktadır. Telefonları, sahip olduğu hemen özelliği ile beğenilmektedir. Gerek işletim sistemi, gerek tasarımı gerekse diğer özellikleri ile iPhone, akıllı telefon piyasasının en dev markalarından biridir. Apple’ın bir sonraki akıllı telefonu olacağı düşünülen iPhone 8 ve özellikleri, iPhone kullanıcıları tarafından fazlaca merak edilmektedir.

Apple iPhone 8 ile 2017 yılına damgasını vuracaktır. iPhone 8’in, Apple’ın 10.yıl dönemine özel olarak, özel bir tasarımla geleceği düşünülmektedir. Konsept tasarımına, MacBook Pro’da kullanılan TouchBar eklemesi yapıldığı görülmektedir. Böylelikle, Apple’ın hem tasarımı daha da güzelleştirmek hem de telefonu iyileştirmek amacında olduğu anlaşılmaktadır. Bu telefonda da, çift kamera kullanılacağı zannediliyor olsa da konuya ilişkin net bir açıklama bulunmuyor. Katlanabilir ekrana sahip olacağı yönünde de söylemler bulunuyor. Bu durum, bu yeni telefonun daha çok dikkat çekmesine neden oluyor.

iPhone 8 teknik özellikleri ile de son derece dikkat çekiyor. Ancak, bu konuda kesin bir şey söylenememektedir. Apple’ın kesin bir açıklaması bulunmamakta. Telefonun, eylül ayında tanıtılacağı zannediliyor ancak bunun da kesin bir tarih olduğu söylenemiyor. iPhone 8’in 3300 TL’den başlayan fiyatlarla piyasaya sunulacağı düşünülüyor. En yüksek fiyatınsa, 4800 TL civarlarında olacağı tahmin ediliyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor